Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  • thrill

  • Mesaje scrise: 875
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Vectra 2003 z18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Jul 2008

  • Mesaj Privat
salutare.. si eu am tot un vectra a din 95 si la fel probleme cu turela (trapa) nu se culiseaza.. se ridica ok, dar cand dau sa culisez, doar intra putin sub plafon (1 cm) si ramane blocat.. hordy unde ziceai tu sa lovesti "stanga sus" nu stiu ce inseamna sus asta.totusi o sa o fortez usor in partea stanga..este aceeasi problema.. parca se agata undeva si nu se culiseaza. merci
  • Hordy

  • Mesaje scrise: 307
  • Locatie: Bistrita-Nasaud
  • Masina: Vectra 1990 C20NE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Nov 2007

  • Mesaj Privat
thrill a scris:salutare.. si eu am tot un vectra a din 95 si la fel probleme cu turela (trapa) nu se culiseaza.. se ridica ok, dar cand dau sa culisez, doar intra putin sub plafon (1 cm) si ramane blocat.. hordy unde ziceai tu sa lovesti "stanga sus" nu stiu ce inseamna sus asta.totusi o sa o fortez usor in partea stanga..este aceeasi problema.. parca se agata undeva si nu se culiseaza. merci


coltu deasupra volanului turela e in forma de dreptungi te ridici in picioare langa usa te uiti ridici mainile sus si ai mana stanga si amna drapta lovesti coltul din dreptul mainiis tangi in timp ce apesi si pe butonul de culisat o sa vezi ca merge
  • thrill

  • Mesaje scrise: 875
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Vectra 2003 z18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Jul 2008

  • Mesaj Privat
da o sa incerc, numai ca la mine este manual , nu e pe buton.. merci
  • Hordy

  • Mesaje scrise: 307
  • Locatie: Bistrita-Nasaud
  • Masina: Vectra 1990 C20NE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Nov 2007

  • Mesaj Privat
merge si manual ... rogi pe cineva sa dea la manivela sau dai tu si cu podu palmei poc poc
Skip ads

  1. Home
  2. Probleme Tehnice

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR