Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri
  • Nicanor

  • Mesaje scrise: 17
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2008
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Eu as vrea sa-mi iau un Opel Corsa in max 1 luna si vroiam sa stiu care dintre acesti dealeri este cel mai ok din punctul vostru de vedere si care are service-ul cel mai bun ? As vrea de la DiBas in principiu .. voi ce ziceti ?
  • Hylander

  • Mesaje scrise: 97
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 1999 X10XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jan 2008

  • Mesaj Privat
Nicanor a scris:Eu as vrea sa-mi iau un Opel Corsa in max 1 luna si vroiam sa stiu care dintre acesti dealeri este cel mai ok din punctul vostru de vedere si care are service-ul cel mai bun ? As vrea de la DiBas in principiu .. voi ce ziceti ?


Nu sunt foarte experimentat, dar eu am stat de vorba cu toti si cei mai ok sau mai profesionali (chiar si prin felul cum vorbeau si puneau problemele) mi-au parut cei de la DiBas. (undeva prin Fundeni - de la avion mergi la dreapta o statie sau doua inainte pe acea strada)
Acum sa isi mai dea si altii cu parerea, ca probabil parerile sunt impartite!
Dar facem cumva o statistica si vedem ce si cum!
Ciao!
  • viorel2123

  • Mesaje scrise: 131
  • Locatie: Olt
  • Masina: Astra 2018
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Acum 2 luni am luat de la Erebus un Opel Astra Classic si totul a decurs conform intelegerii de pe mail si telefon la care am avut si o reducere pt. invatmant. La o saptamana am montat tot la ei un cd si boxe pe spate si am fost multumit mai ales ca ma si grabeam si au inteles.
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR