Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Tigra
  3. Tigra A
  • tigralainan

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Tigra 1995 X14XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Sep 2009

  • Mesaj Privat
s-ul(modul sport) de pe bord incepe sa clipeasca la un moment dat si masina nu mai are putere.masina are cutie automata si la relanti sta in 600. am rugamintea sa imi spuneti de ce clipeste (adik ce defect are?) si cum se rezolva?
astept raspuns si pe ccipados@yahoo.com sau sisi_rc@yahoo.com
  • cont-sters-34833

  • Mesaje scrise: 156
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Mai 2009

  • Mesaj Privat
cand ciploceste.....S-ul acela.... inseamna ca ai avarie la cutie...asa e facut sa ciploceasca in caz ca ai pb..cu cutia;) si eu am tot tigra cu cutie automata!
  • tomtomeu

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Jan 2009

  • Mesaj Privat
cred ca voi doi sunteti singurii cu tigra automata din toata tara.............te-as indruma catre o reprezentanta Opel dar nu cred ca te pot ajuta aia cu nimic
  • cont-sters-34833

  • Mesaje scrise: 156
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Mai 2009

  • Mesaj Privat
eu stiu una-n harghita...Smile automata.!
Eu am mai avut opel cu cutie automata,doarece conduc doar cutie automata mi-e specificat in permis;) .
Pot sa spun ca de pe toate masinile care le-am avut de Opel am fost foarte multumit...cel mai multumit... raport pret, piese,consum...,fiabilitate....cutia schimba excelent..poate putin la turatii mai mari fiindca e mica....dar asta nu ma deranjeaza...consumul este undeva la 9-10 cel mult in oras....asta daca te dai la ea....si in afara scot lejer 5/5.5 cu tigra;) de 1.4 90 cai!
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Tigra
  3. Tigra A

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR