Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • AXE81

  • Mesaje scrise: 94
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Dec 2007

  • Mesaj Privat
Salut, poate s-a mai discutat dar cum sunt eu mai insistent astept si eu cateva, sugestii, indrumari, sfaturi din partea celor care cunosc. Unde as putea sa montez si sa vopsesc o pereche de pleoape pentru Astra G ?, tin sa precizez ca le-am achizitionat acum 1 luna si nu am unde sa le montez si sa le vopsesc Sad am fost la cei de la GTT si mi-au cerut 250 Ron pentru vopsit Shocked , as dori si eu din partea voastra cateva indrumari la un pret accesibil . Pleoapele sunt de la firma Matting. Va multumesc si astept raspuns din partea celor care cunosc..
  • vladutzz

  • Mesaje scrise: 185
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2003 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Jul 2006

  • Mesaj Privat
www.vopsitorieonline.ro si ti le vopseste imediat
c`mon oameni buni....chiar e atat de greu sa gasiti un atelier unde sa vopsiti o pereche de pleoape?! Cred ca ateliere de tinichigerie sunt suficiente`n bucuresti, iar o pereche de pleaope le poate vopsi pana si cel mai anti`talent angajat....
chiar e nevoie de`un topic pentru asta?! Rolling Eyes
@AXE81 , Imi pare rau, dar nu iti pot raspunde la banalitati de genul asta Idea
  • mariusgmg

  • Mesaje scrise: 4,095
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Mar 2008

  • Mesaj Privat
La urma urmei, s-au inventat spray-urile cu vopsea. nu mai trebuie sa suflam prin aparatul pentru fixativ a bunicii.
"Ce pot face doua maini dibace!"
  • AXE81

  • Mesaje scrise: 94
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Dec 2007

  • Mesaj Privat
vladutzz a scris:www.vopsitorieonline.ro si ti le vopseste imediat
c`mon oameni buni....chiar e atat de greu sa gasiti un atelier unde sa vopsiti o pereche de pleoape?! Cred ca ateliere de tinichigerie sunt suficiente`n bucuresti, iar o pereche de pleaope le poate vopsi pana si cel mai anti`talent angajat....
chiar e nevoie de`un topic pentru asta?! Rolling Eyes
@AXE81 , Imi pare rau, dar nu iti pot raspunde la banalitati de genul asta Idea




Daca tu crezi ca este o banalitate sa fim seriosi, nu toti vopsesc cu codul de vopsea al masinii, dupa standardele ce trebuiesc respectate , exista centre in care iti da o data si gata vopsea direct peste plastic ceea ce mie nu-mi convine sa faca la F*** pomana masii, caut ceva de profesie care stie ce vreau si ceea ce ii cer ....eu sunt de fel un perfectionist cand este vorba de lucrul si banul meu. Doresc sa nu imi bat joc , ideea este sa imi iasa la culoarea masinii. Acum daca tu ai impresia ca ceea ce am cerut eu este o banalitate atunci hai sa lucram toti cu tigarea in gura si cu pensula in mana.
  • mctoto

  • Mesaje scrise: 1,846
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Calibra 1993 C20NE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Mai 2006

  • Mesaj Privat
matting nu e titlu
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR