Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • Bogeyman

  • Mesaje scrise: 235
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Ascona 1985
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Nevasta si-a luat un telefon mobil HTC la instigarea unei prietene careia ii plac lucrurile putin altfel. Desigur, a venit cu el acasa si "citeste si tu manualul ala de utilizare de 250 de pagini si sa-mi spui si mie pe scurt cum e cu Internetul, cu mail-ul, cu messu' etc." Acuma, ce sa zic, am citit eu pe ici, pe colo, prin partile esentiale, dar fiind complet atehnic, nu m-am lamurit deloc. Plus ca fetita mea de 4 ani care m-a vazut ca vreau sa citesc instructiunile nu m-a ajutat deloc in proces, dimpotriva: "uite poza, ce scrie acolo, cum merge aia, ce face aia", v-ati dat seama. Tilifonu' (sau ce naiba e) are doua (de ce, unul n-ajungea?) browsere de Internet, Explorer si Opera, messenger si 'jde mii de alte rahaturi. In prima seara probabil a ramas conectat la Internet pentru ca a doua zi dimineata dupa 2 apeluri s-a terminat bateria. Cine stie, cine cunoaste, ajutati-ma si pe mine, va rog, dar explicatii ca la prosti. Multumesc anticipat.
  • marian_sro

  • Mesaje scrise: 3,805
  • Locatie: piatra neamt
  • Masina: Vectra 1999 x20xev
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Apr 2007

  • Mesaj Privat
eu am un mio a701.din cate stiu aceste modele pda gsm merg pe platforma de windows.in cazul asta cred ca e win mobile 5 sau 6.deci nu cred sa fie prea greu.netul merge cu opera sau ie,mes-ul e la fel ca la pc.
  • Bogeyman

  • Mesaje scrise: 235
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Ascona 1985
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Scuze, asta e telefonul:
http://www.neomax.ro/HTC_To...e-p14691s688.html
  • marian_sro

  • Mesaje scrise: 3,805
  • Locatie: piatra neamt
  • Masina: Vectra 1999 x20xev
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Apr 2007

  • Mesaj Privat
e super telefonul.am vazut ca are si gps.win mobile 6.principiul de la win mobile e la fel cu cel de la pc.
nu ar trebui sa fi prea greu.eu spun sa ii explici sotiei ca nu e pt ea si e numai bun pt tine Very Happy
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR