Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Masina Noua
  • shiftl0ck

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2008
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Apr 2008

  • Mesaj Privat
Salutare tuturor! Marius ma numesc, am permisul de 3 ani si pana acum am avut un oltcit si un logan...am mers si cu alte masini gen golf 5 tdi 1.9, seat ibiza 1.2 benzina, vw passat 1.9 tdi...Tatal meu are si un service auto(neoficial) si crescand printre fiare era inevitabil sa nu imi intre si mie in sange aceasta pasiune pentru acestea... as vrea sa fac si eu parte din marele club in masura in care va fii posibil...Pentru inceput sa va si spun de ce...Am dat comanda de un gtc 1.8 140cp, cosmo, casablanca white...+pachet sasiu sport +pachet opc line pack 1 +jante 17" 5 spitze +climatronic +mp3(comenzi pe volan included)...comanda a fost data pe 15 martie 2008...acum bineintzeles sunt in stadiul in care imi fac griji in legatura cu ziua in care va veni si cat va trebui sa ashtept pt aceasta....Voi ce zicetzi?!?Cat am de ashteptat?!?
  • cbogdan86

  • Mesaje scrise: 105
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2008 Z16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mar 2008

  • Mesaj Privat
Eu cand am comandat-o pe a mea mi-au spus ca vine in 2 luni, cu toate ca in contract scrie intre8 si 12 saptamani. A mea inseamna o astra sedan, care a fost comandata pe 9 aprilie. Asteptare usoara!
  • shiftl0ck

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2008
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Apr 2008

  • Mesaj Privat
cbogdan86 a scris:Eu cand am comandat-o pe a mea mi-au spus ca vine in 2 luni, cu toate ca in contract scrie intre8 si 12 saptamani. A mea inseamna o astra sedan, care a fost comandata pe 9 aprilie. Asteptare usoara!


eh...poate ne-om scoate si noi un kit de xenon ceva in plus in cazul in care intarzie comanda.... Very Happy cik potzi negocia cu ei dak e depasit termenul ala din contract....oricum...ashteptare usoara si tie...ps: eu am dat comanda la radacini, tu?!
  • cbogdan86

  • Mesaje scrise: 105
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2008 Z16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mar 2008

  • Mesaj Privat
Si eu tot la Radacini, pe Timisoara
  • AndraD

  • Mesaje scrise: 23
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2008
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Mai 2008

  • Mesaj Privat
Nu stiu daca si-au imbunatatit sistemul, dar anul trecut pentru un GTC fara OPC am asteptat 3,5 luni. A intarziat cam 3 saptamani cand a fost canicula si nu puteau sa circule camioanele. Dealer: Radacini
Tot anul trecut pentru masinile cu kit-ul OPC se astepta 6 luni.
Anul asta pentru masina de servici Opel 1.9 CDTI 5 usi, fara grozavii pe ea, comanda a fost data pe 4 martie si masina a venit pe 15 mai. dealer Expocar (do not go there ever)
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Masina Noua

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR