Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • iulius

  • Mesaje scrise: 1,798
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2019
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Jun 2004

  • Mesaj Privat
sunt interesat in vederea achizitionarii unei instalatii de aer conditionat.stie cineva ceva despre niste instalatii italiene care se pot monta pe orice turism.daca da unde si la ce pret.
la dezmenbrari am cautat dar nu are nimeni una completa si ca sa o montez eu nu este prea usor(dar nici prea greu).si ca sa stau sa iau de ici de colo cite o piesa pina fac instalatia mai bine ma lipsesc.


Ultima modificare facuta de iulius la Lun 10 Oct, 2005 9:45 am
  • Florin c

  • Mesaje scrise: 235
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2007 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Dec 2004

  • Mesaj Privat
Iulius draga, sa stii ca te costa cam mult o instalatie de aer conditionat, sari de 1200 euro si dupa spusele unor meseriasi nu iese ca cea care este montata de producator si este munca foarte multa. Bafta!
  • iulius

  • Mesaje scrise: 1,798
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2019
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Jun 2004

  • Mesaj Privat
prea multa munca nu este ,e cam la fel ca atunci cind schimbi caloriferul (acolo e cea mai mare nasoleala ca trebuie sa lucrezi pe sub bord) in rest compresorul si furtunele nu sunt o problema .ideea este alta un tip de la dezmembrari mi-a zis ca sunt instalatii( kituri italiene) care merg pe orice masina si firme care monteaza iar pretul este de 5-600 de euro.la 1200 de euro imi iau o masina fara acte si imi mai ramin si piese de rezerva.
inca nu am gasit firma ca nu am avut timp sa caut dar ma interesez si va dau de veste celor care sunt interesati ca si mine de o astfel de treaba
  • maddan

  • Mesaje scrise: 320
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jan 2005

  • Mesaj Privat
Chiar te rog...
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR