Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • biela-manivela

  • Mesaje scrise: 2,912
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Vectra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Interesant este faptul ca postezi aici doar cand cineva nu e de acord cu tine in alte topicuri.

Dupa umila mea parere topicul se dusese la fund si era fix acelasi lucru daca era inchis sau nu, dar l-ai readus pe prima pagina cu o manevra prin invaluire. De ce nu esti barbat ca sa spui raspicat ce ai de spus? Adica Am considerat ca trebuie sa readuc in atentie acest topic!
Unora ni se par demne de dispretuit manevrele astea politicianiste de a readuce in atentie un subiect (topic) in functie de interesul de moment al politicianului si niciodata al cetateanului obisnuit.
Skip ads

  • Iscander_88

  • Mesaje scrise: 426
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Vectra 1999 Y16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Sep 2007

  • Mesaj Privat
pai, trebuia sa zici ceva. Daca vroiam neaparat sa il aduc in evidenta, spuneam lucrul asta. Stiu ca nu ma crezi, dar putin imi pasa parerea ta. Putin conteaza daca ma crezi barbat sau nu, cine ma cunoaste si-a format deja o parere despre mine... Astora, care vi se par demne de dispret, si care cred ca a fost o manevra de ,,invalurie'' va doresc multa multa sanatate. Mai e si simplul fapt ca, e mai usor sa fi rau cand vrei sa fi bun si n ai cu cine. Vad ca ai facut ce ai facut, ai inceput sa te iei si de mine...alegerea ta. Dar ar fi bine sa lasi macar topicul asta pe care il dispreuiesti intact si sa o las bata cu mesajele off-topic, caci pana la urma, esti doar un carcotas. Din numarul impresionant de mesaje, de 2900 si ceva, marea majoritate sunt doar...nimicuri..nimic important. Doar tentative de a mai spune ceva, dar nimic folositor. Acum astept sa imi corectezi greselile gramatice, caci vad ca de atat esti in stare si doar la asta esti bun...
  • biela-manivela

  • Mesaje scrise: 2,912
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Vectra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Iscander_88 a scris:Acum astept sa imi corectezi greselile gramatice, caci vad ca de atat esti in stare si doar la asta esti bun...

Te supraapreciezi daca tu crezi ca meriti sa iti corectez io greselile! Cool Cat despre numarul de postari pe care il am, daca ti se pare mare poti cere adminului sa imi scada contorul ala la numere cu 2-3 cifre sau chiar si cu una singura. Nu ma deranjeaza absolut deloc.

Totusi nu da bine sa fii asa de arogant si sa stabilesti ca unii sunt buni doar la ceva (de regula ceva nesemnificativ). Inteleg ca nu toti ne ridicam la nivelul tau si ne resemnam.
  • Iscander_88

  • Mesaje scrise: 426
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Vectra 1999 Y16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Sep 2007

  • Mesaj Privat
Bravo! In sfarsit un post mai plin de onoare din partea ta. Daca pana acum raspundeai cu astfel de posturi, toata stima. Dar cand incepi si te certi aiurea, si jignesti pe oricine...nu vad cum ar trebui sa te privesc...
Skip ads

  • biela-manivela

  • Mesaje scrise: 2,912
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Vectra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Iscander_88 a scris:Dar cand incepi si te certi aiurea, si jignesti pe oricine...nu vad cum ar trebui sa te privesc...

Iar te decredibilizezi facand acuzatii nefondate!

P.S.: Nu e nevoie sa ma privesti!
  • Iscander_88

  • Mesaje scrise: 426
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Vectra 1999 Y16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Sep 2007

  • Mesaj Privat
Oare? Daca erai un forumist mai la locul lui, nu ziceam chestia asta, dar observ ca pe ce topic intri, se iveste o cearta sau o lina discutie off- topic...Te-m lasat, am alte treburi de facut, ne jucam mai tarziu Smile
  • biela-manivela

  • Mesaje scrise: 2,912
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Vectra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Pai atunci spor la treaba mare!
  • Iscander_88

  • Mesaje scrise: 426
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Vectra 1999 Y16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Sep 2007

  • Mesaj Privat
biela-manivela a scris:Pai atunci spor la treaba mare!
Mesajul asta te caracterizeaza perfect... nu ai spus nimic util, nimic care sa aiba legatura cu ce vorbeam noi, doar ai spus ceva, sa fie spus
  • biela-manivela

  • Mesaje scrise: 2,912
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Vectra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Tu acum ai avut ceva de spus sau ai facut exact ceea ce m-ai acuzat pe mine? Io zic sa nu mai pozezi in lup moralist!
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR