Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • boleck27

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Vectra 2008
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Mai 2008

  • Mesaj Privat
tocmai mi-am luat o vectra c si am preinstalat portal de telefonie mobilă. asta inseamna o consola langa frana de mana. acum cei de la showroom mi-au spus ca trebuie eu sa cumpar de la furnizorii de telefoane mobile un adaptor pentru tipul meu de telefon (mi-au zis ca stiu ei ca trebuie sa fie pentru opel) dar eu nu am gasit mai nimic pe net despre asa ceva. eu am un nokia. ma puteti ajuta sa rezolv problema (ce ar trebui sa cumpar concret), eventual cu un link pe internet de unde pot comanda asa ceva sau macar pentru mai multe informatii. multumesc mult Question

  • CapellaCt

  • Mesaje scrise: 1,624
  • Locatie: Deutschland
  • Masina: Vectra 2004 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Nov 2007

  • Mesaj Privat
poate ar fi mai putin costisitor sa iei un telefon care sa fie compatibil cu sistemul tau,spun asta pt ca in toamna eu am cumparat un adaptor la car-kit pentru telefon nokia si m-a costat 160 euro
  • boleck27

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Vectra 2008
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Mai 2008

  • Mesaj Privat
CapellaCt a scris:poate ar fi mai putin costisitor sa iei un telefon care sa fie compatibil cu sistemul tau,spun asta pt ca in toamna eu am cumparat un adaptor la car-kit pentru telefon nokia si m-a costat 160 euro



de unde l-ai luat?
si cum sa fie compatibil? nu cred ca are bluetooth...
  • CapellaCt

  • Mesaje scrise: 1,624
  • Locatie: Deutschland
  • Masina: Vectra 2004 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Nov 2007

  • Mesaj Privat
boleck27 l-am comandat de pe amazon.de.adica sa-ti cumperi un telefon care sa se potriveasca instalatiei pe care o ai montata pe masina.eu folosesc un telefon nokia 6310 pe care il tin in permanenta NUMAI in masina....cred ca ar fii cea mai buna idee,tinand cont ca telefonul respectiv costa 20-25 euro
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR