Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • aharpa

  • Mesaje scrise: 114
  • Locatie: Bistrita-Nasaud
  • Masina: Omega 1999 X25DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Dec 2007

  • Mesaj Privat
Salut.Chiar nu stie nimeni de eroarea asta (AUTOMATIC SPEED CONTROLL) la cutia automata de pe omega b caravan 2.5td cod motor 25dt sau referitor la incalzirea motorului ceva? Sau eroarea asta nu-i de la cutie? Pt informatii daca aveti si daca vreti sa-mi puteti scrieti pe aharpa@personal.ro sau la tel 0745871673(dati un bip sau sms ca sun eu inapoi) sau macar un service unde pot rezolva problemele.Multumesc.
Skip ads

  • ccostras

  • Mesaje scrise: 714
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Omega 2002 Y25DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Jan 2007

  • Mesaj Privat
Da si tu mai multe amanunte...ce se intampla de fapt? Ce an de fabricatie are masina?
A...am vazut celalalt mesaj al tau. Banuiesc ca e vorba de aceeasi masina
  • aharpa

  • Mesaje scrise: 114
  • Locatie: Bistrita-Nasaud
  • Masina: Omega 1999 X25DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Dec 2007

  • Mesaj Privat
da este vb de aceeasi masina. ai cunostinte de asa ceva? Daca ma poti ajuta astep raspunsul tau si eventualele indicatii.Orcum multumesc ca incerci sa ma ajuti
  • aharpa

  • Mesaje scrise: 114
  • Locatie: Bistrita-Nasaud
  • Masina: Omega 1999 X25DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Dec 2007

  • Mesaj Privat
Este oare prea dificila problema sau nu o expun eu destul de clar/Citind pe forum am mai vazut discutii legate de incalzire motor si cutii automate si ma intreb oare au rezolvat ceva cu problemele astea sau e in suspans inca?Am citit pe undeva de testul cu agrafa.Oare la mine merge asa ceva?Sa vad macar ce imi spune acest test.Rog cunoscatorii, daca stiu si sunt, sa dea o veste ceva ca necazul ii mare pe capul meu.Daca o sa ajung sa se rezolve problema o sa incerc si eu sa scriu ce am facut si ce am schimbat pt actualii sau viitorii posesori de OMEGA.Eu deja incep sa ma satur de aceasta masina si daca o sa-mi cumpar alta sigur nu o sa fie opel sau bmw.
Skip ads

  • istvanopel

  • Mesaje scrise: 43
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Omega 2002
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Apr 2007

  • Mesaj Privat
Eu deja incep sa ma satur de aceasta masina si daca o sa-mi cumpar alta sigur nu o sa fie opel sau bmw.[/quote]


Pune cateva poza cu masina si spune un pret de vanzare.... Rolling Eyes
  • aharpa

  • Mesaje scrise: 114
  • Locatie: Bistrita-Nasaud
  • Masina: Omega 1999 X25DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Dec 2007

  • Mesaj Privat
salut. Chiar te intereseaza masina sau intrebi doar asa? Sa sti ca-i naspa ca nu gasesc pe nimeni cu ceva idei sau pe cineva care sa-mi recomande un service oriunde in tara asta.
  • istvanopel

  • Mesaje scrise: 43
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Omega 2002
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Apr 2007

  • Mesaj Privat
aharpa a scris:salut. Chiar te intereseaza masina sau intrebi doar asa? Sa sti ca-i naspa ca nu gasesc pe nimeni cu ceva idei sau pe cineva care sa-mi recomande un service oriunde in tara asta.


Vb serios ......... Rolling Eyes
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR