Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  • Kandyman

  • Mesaje scrise: 8
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2001 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jun 2008

  • Mesaj Privat
Sad sunt nou si pe forum si ca sofer !problema e urmatoarea.... m-am dus azi dimineata la servici cu ea si am parcat-o. Tot in aceeasi zi la ora 4 dupamasa am vrut sa vin acasa cu ea ! am bagat cheia'n contact ( volanul fiind blocat ) si efectiv nu am putut sa invart cheia chiar daca invarteam volanul asa putin in dreapta si in stanga!
Skip ads

  • djtaotao

  • Mesaje scrise: 1,677
  • Locatie: Sibiu
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Jul 2007

  • Mesaj Privat
Kandyman, problema ta nu are nici o legatura cu topicul, in concluzie ai postat cam aiurea. Asta ar fi una.
2. foloseste "cauta". Uite ce am gasit eu cu el: blocare butuc. E "hot" rau de tot tutorialul.
  • Kandyman

  • Mesaje scrise: 8
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2001 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jun 2008

  • Mesaj Privat
iertare! chiar nu am avut idee unde sa scriu :"> sper ca in viata sa gasesti atata putere incat sa ma poti ierta ! Very Happy o zi placuta va doresc si scuze de deranj
  • djtaotao

  • Mesaje scrise: 1,677
  • Locatie: Sibiu
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Jul 2007

  • Mesaj Privat
Esti iertat fiule, esti iertat... ca nu-i mosia lu' tata. Laughing Da' vezi ca e unu' la voi acolo, de-i zice jE. E neiertator... Rupe tot! Wink
Skip ads

  • Kandyman

  • Mesaje scrise: 8
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2001 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jun 2008

  • Mesaj Privat
mersii foarte frumos pt ce mi-ai gasit ! era o sansa la un miliard....iar tu ai gasit exact cemi trebuia ! exact simptomele acelea ce le-a avut totototot Very Happy mersi !
  • jE

  • Mesaje scrise: 8,458
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Kandyman, ti-am scos eu discutia afara. Ti-am si botezat-o cum ar trebui. O inchid pentru ca nu are sens, deja exista tutorialul (pe care il gaseai foarte usor). O mai las cateva zile, sa o vezi, apoi o voi sterge
Fiind coleg nou, voi fi indulgent cu tine. Citeste regulamentul, si respecta-l.
In Cluj comunitatea ClubOpel e destul de inchegata. Daca vrei sa ne cunosti, studiaza aici: https://www.clubopel.com/vie...46&start=1420
Skip ads

  1. Home
  2. Probleme Tehnice

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR