Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • LIVIU_ionutz

  • Mesaje scrise: 176
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2003 Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Jun 2007

  • Mesaj Privat
dupa ce da caravanu (opel astra caravan, an 2004, etc. pusa la vanzare si pe forum aici si peste tot), tata ar vrea sa treaca la o clasa mai mare, la o masina mai robusta...

acum, eu, nu vreau in ruptul capului sa renunte la 'opel', as vrea un vectra, o zafira, orice, numa' opel sa fie...

tata, in schimb, a pus ochii pe skoda octavia Neutral Crying or Very sad l , fiindca o vede el mai sus, zice ca e masina pt gropile bucurestiuluui...

acum nu stiu, vectra cu pachet drumuri grele, nu e si ea mai inalta? de skoda, ce ziceti, acum stiu ca fiecare va sari ca sunt masini proaste, dar as vrea si eu pareri impartiale...

sa mentionez ca dispune de 12-13 mii de euro si ca vrea, bineinteles, achizitionarea unei masini second hand...

multumesc
  • Ciuby

  • Mesaje scrise: 317
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Tigra 1996 x14xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Jun 2007

  • Mesaj Privat
mie skoda octavia mi se pare cea mai "corecta" masina (da, desi am opel Very Happy)

Practic pe masina aia, cat dai, atata face. E fiabila, piesele nu sunt exagerat de scumpe si e destul de comfortabila...
  • rastafarianul

  • Mesaje scrise: 513
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Sep 2006

  • Mesaj Privat
Desi am Opel, Skoda e mult mai fiabila, am prieteni care au Octavii si sunt super multumiti.
  • jE

  • Mesaje scrise: 8,458
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2006

  • Mesaj Privat
texte de astea cu "ajutati un biet" sa te duci sa le reciti duminica, pe scari la biserica.
Pe forum exista un regulament, care trebuie respectat.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR