Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • overtaxer

  • Mesaje scrise: 260
  • Locatie: Mures
  • Masina: Astra 2001 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Nu vreau sa par omul care neaparat isi cauta nevasta virgina sau in cel mai rau caz sa stie cati au mai trecut prin patul sotiei(inainte),dar totusi e bine de stiut,nu? Voi ce ziceti? Eu unul sunt al 3-lea posesor al Kadett-ului,a fost cumparat de niste nemti in '86,in '94 adus in tara de cineva,iar din 2000 e a mea.Am cumparat-o cu 1800 euro.Persoana de la care am cumparat-o fiind din orasul meu am putut repede sa ma interesez de la un amic care il cunostea pe respectivu cam ce a fost cu masina inainte,singura problema notabila/sau nu,masina nu a fost deloc umblata 2 ani,din lipsa banilor,moment in care am aparut eu si.... Astept si parerile vostre desi sunt sigur ca multi le-ati luat cu 0km,deh..poate intr-o zi ma voi lauda si eu cu asa ceva,dar deocamdata incerc sa-mi satisfac nevasta mai bine ca cei dinainte Laughing
Skip ads

  • john_taff

  • Mesaje scrise: 248
  • Locatie: Timisoara
  • Masina: Vectra 1997 XE16XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Apr 2005

  • Mesaj Privat
Mai bine il faci chestionar si ii pui cateva variante de raspuns.
  • overtaxer

  • Mesaje scrise: 260
  • Locatie: Mures
  • Masina: Astra 2001 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Daca as stii si cum as face-o imediat!
  • overtaxer

  • Mesaje scrise: 260
  • Locatie: Mures
  • Masina: Astra 2001 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Nu uitati,topicul este despre masini,nu despre neveste! Wink
Skip ads

  • john_taff

  • Mesaje scrise: 248
  • Locatie: Timisoara
  • Masina: Vectra 1997 XE16XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Apr 2005

  • Mesaj Privat
Sub fereastra in care scrii textul cand postezi exista o optiune "Chestionar"; mai departe citesti cu atentie optiunile si faci click pe care iti convine (cate zile sa fie valabil chestionarul, etc.); in casuta "adauga o optiune" scrii variantele de raspuns, cate una pe rand; dupa ce ai scris una, faci click pe "adauga optiune".
Cam asta ar fi in mare, nu prea ma pricep ca si eu am facut doar o singura data. Cred ca merge doar in cazul in care incepi o discutie, nu cand raspunzi la una, ceea ce e destul de logic.
Intreaba moderatorii daca nu te descurci.

Bafta.
  • overtaxer

  • Mesaje scrise: 260
  • Locatie: Mures
  • Masina: Astra 2001 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Da,binenteles ca ar trebui atunci sa deschid un nou topic,poate pe multi i-ar enerva"ce mai vrea si Overtaxer asta"--daca cineva are ceva de spus o poate face in cuvinte in cadrul acestei discutii,chiar si cu mici amanunte,adica putem dezvolta putin discutia in sensul ca ne-ar prinde bine si informatii de genul:la cati km ati cuparat masina,pretul,starea,etc.Astept opiniile voastre,merci frumos!
  • zero

  • Mesaje scrise: 307
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Jul 2005

  • Mesaj Privat
Eu am luat o masina care in proportie de 90% a fost condusa de o tipa (eu zic, ca ii de bine) ... a mai avut 2 proprietari, dar pe termen f. scurt (1-2 luni).
  • florinike

  • Mesaje scrise: 1,582
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2005

  • Mesaj Privat
A mea a avut doar 2 proprietari: unul care a tinut-o 11 ani si ultimul de la care am luat-o. Avand in vedere ca a fost rulata doar in tara si a avut cand am luat-o 146.000 Km eu zic ca a fost o afacere buna. Plus ca motorul este foarte ok, compresia este excelenta si tablaria la ea este capitolul forte. Plus ca interiorul este excelent si bine intretinut Wink

La nevasta nu stiu al catelea am fost....ca n-am umblat la kilometraj sa vad daca e obosita sau nu Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Skip ads

  • zero

  • Mesaje scrise: 307
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Jul 2005

  • Mesaj Privat
Cele doua mistere ale barbatului. Masina si femeia Smile

De multe ori observ, cate lucruri au in comun cele doua. Ambele fac fitze din senin cand le apuca, sunt costisitoare, iei amenzi daca faci greseli, te lasa "balta" cand tu ai chef sa mergi mai departe Smile
  • maiandrei

  • Mesaje scrise: 4,711
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2018 B20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Dec 2004

  • Mesaj Privat
Masina mea a mai avut un singur proprietar, un neamt.
  • arthurro

  • Mesaje scrise: 832
  • Locatie: Miami Florida
  • Masina: Omega 1996 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Aug 2004

  • Mesaj Privat
a mea a avut un sg proprietar in ro.inmatriculata in 2002. omul mai are un A8 din 2003 si de atunci asta ruginea langa bloc la el.cu parbrizul spart de la o fatada de bloc ce cazuse peste ea si cu vopseaua de pe capota motorului sarita tot de la acel incident si zgariata cu cheia de jur imprejur Smile M-am gandit sa-i termin eu suferinta. Acum pot spune ca arata ca o masina. Smile
  • octav_bz

  • Mesaje scrise: 1,048
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 2009 A17DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Vectra mea a fost adusa in Romania in 2001,eu sunt al doilea proprietar in tara.Din 2001 pana acum doua luni a fost a unui tip,bucurestean,caruia ii multumesc pentru felul in care a avut grija de ea.Sper sa o pot intretine si eu la fel de bine.
Skip ads

  • GKoo

  • Mesaje scrise: 48
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1997 X25XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Oct 2004

  • Mesaj Privat
Nustiu ce a fost cu masina mea inainte sa vina in romania, prin cate maini a trecut. In romania a fost adusa de unu din arad in 2000 care a tinut-o 2 saptamani, a vandut-o unuia din brasov care a tinut-o pana in 2002 si ala a dat-o mai departe unuia din harghita care a tinut-o pana cand am luat-o eu. A fost prin destule maini, are si 182 000 la bord dar arata fff bine si interior si exterior.
  • dodo_13

  • Mesaje scrise: 4,545
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2008 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Apr 2005

  • Mesaj Privat
Daca nu il numaram si pe cel care a adus-o, ca fiind prim proprietar de drept in Romania, pot spune ca masina a avut doar un singur proprietar in Romania: eu.
  • NiceGuy

  • Mesaje scrise: 92
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Dec 2004

  • Mesaj Privat
la fel ca si dodo_13 eu sunt prinul proprietar in Romania dar la nemti a avut 2 proprietari.
  • andyrro

  • Mesaje scrise: 78
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1995 X17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jun 2005

  • Mesaj Privat
a mea a fost adusa in tara in 2001 cu vreo 110.000 de kilometrii iar eu am luat-o anul asta cu 150.000, deci primul prorietar a facut cam 10.000 pe an iar eu am facut 10.000 in trei luni Laughing
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR