Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  • turatii

  • Mesaje scrise: 293
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Am montat un CD 773 VDO pe masina si se aude binisor cu cele doua boxe originale. Acuma intreb inainte sa ma apuc sa cumpar si sa demontez, in afara de astea doua boxe din fata, mai are altele instalate? Adica are twetere pe fata, ca asa mi se pare? Stie cineva?
Skip ads

  • Forbes

  • Mesaje scrise: 188
  • Locatie: BUCALE
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Jul 2005

  • Mesaj Privat
Mie la dealer mi-au zis ca preechiparea este doar cele doua boxe pe fata din usi...nimic de twetere
  • oshlobanul

  • Mesaje scrise: 43
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Mai 2004

  • Mesaj Privat
nu are decit cele doua de jos din usile fatza!... dar care mie mi se par foarte bune.... io dau bas in ele masiv si rezista bine... ma rog in comparatie cu altele stoc de pe alte masini... deci daca nu vrei sa pui amplificatoare sau alte nebunii pe ea.. si sa mergi numai cu amplificarea de pe cd player nu-ti ramine decit sa mai pui tweetere fatza + difuzoare 13 cm jos in usile spate si tweetere in locasul de sus .... io mi-am pus niste Infinity si suna bine.. dar alea de 13 din spate nu duc la fel de bine ca alea stoc din fatza.. dar urmeaza sa mai completam sistemul.. cu nebunii.. si atunci mai vorbim..
  • turatii

  • Mesaje scrise: 293
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Bravo, acum m-am lamurit. Acuma am pus si eu tweetere pe fata, dar nu stiu daca pe spate sunt la fel ca alea de pe fata, ca sa pun si acolo...
Skip ads

  • jonny
  • **
  • 486 mesaje
  • din 24 Apr 2005
  • Astra 2001 Z16SE
  • Cluj-Napoca, Romania
  • jonny

  • Mesaje scrise: 486
  • Locatie: Cluj-Napoca, Romania
  • Masina: Astra 2001 Z16SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Apr 2005

  • Mesaj Privat
in spate se potrivesc cele din fata doar ca intra foarte greu in locas, eu m-am chinuit cam o juma de ora pana le-am pus
  • oshlobanul

  • Mesaje scrise: 43
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Mai 2004

  • Mesaj Privat
mmmmmmmm.. nu le-am montat personal dar din cite imi aduc aminte nu au fost probleme la montaj.. Deci tweeterele Infinity intra fara probleme... altele nu stiu..
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR