Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  • andreshmek

  • Mesaje scrise: 168
  • Locatie: Braila
  • Masina: Vectra 1992 c18nz
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Mai 2008

  • Mesaj Privat
daca aveti geamuri electrice fata spate , cautati un alt model de cotiera ...ptr ca modelul asta pe care il am va necesita niste modificari mai intensive pentru a putea ajunge la butoanele de control geamuri

cat despre frana de mana ....asta e ..te obisnuiesti ...si cand ai cafeaua pusa in ea..la fel ..tre sa o feresti un pic cand schimbi vitezele...dar cum opelul nu are mestecator de mamalica precum dacia zic eu ca e acceptabil ...

spor la cotiere ..eu am masina la taietor zilele astea ...vreau sa fac si eu ca aia de la Overhaulin' Razz

Cheers !
  • marian_dan2006

  • Mesaje scrise: 41
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2009 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Dec 2009

  • Mesaj Privat
m-ar interesa si pe mn sa pun la opel astra g dar nu stiu cum ar veni.poate se pune si o poza cu opel astra g care are cotiera sa vad cum sta.ms
  • fso

  • Mesaje scrise: 11
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Astra 2008 Z17 DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Oct 2010

  • Mesaj Privat
Ma intereseaza o cotiera de Astra H model 2008 ,de unde se cumpara si ce pret
  • madman31

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Mures
  • Masina: Vectra 1992
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Mar 2012

  • Mesaj Privat
Buna, m-ar interesa si pe mine o cotiere, poate ma ajutati, am un vetra gl '92.Unde gasesc o cotiera care sa fie compatibil cu "bordul acela din mijloc"?
  • vectra aaa

  • Mesaje scrise: 19
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Vectra 2001 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jul 2008

  • Mesaj Privat
is-04-lcg a scris:cotiera care o ai intre scaunele din spate intra bine intre scaunele din fatza!aaa...nu uita sa i tai niturile alea 2 de metal din laterale ca ti strici in timp materialul de pe scaune (din dreptul niturilor) ai la dezmembrari la vre o 2-3 sute de mii iar dac esti norocos poate gasesti modelul tapiteriei tale.altele am incercat dar nu m au incantat!


Multumesc mult pentru sfat. Mi-a prins bine. Nu am mai raspuns pentru ca mi s-a blocat contul... Vectra am dat-o de un an si ceva dar cotiera inca o am ...
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR