Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Tuning
  • oreste

  • Mesaje scrise: 13
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Feb 2005

  • Mesaj Privat
Sunt un fan opel, am avut o vectra A, dar am renuntat in favoarea unui ford focus coupe. Multe din ce am invatat aici mi-au fost de folos chiar daca era sau nu vorba despre un opel, asa ca va rog nu ignorati postul meu daca acum am trecut pe Ford.
In fine sa trec la subiect si la predicat ca sa nu fac un post lung.

Vreau sa imi pun usi care se ridica. Am cautat peste tot in romania . nu am gasit dispozitivul.
ma refer la ceva de genul http://www.turbotec.ch/tuning_lsd.php

Are cineva pe unde as putea sa gasesc asa ceva si la ce pret ?
  • oreste

  • Mesaje scrise: 13
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Feb 2005

  • Mesaj Privat
pana acum cel mai ieftin am gasit in constanta, la pretul de 800 Euro cu montaj inclus pentru versiunea coupe indiferent de masina.

Dureaza 2 zile. Cine mai e interesat, sa sune la 0722.165.477

Dar alte oferte nu mai sunt ? Sau ce ziceti ? Se merita asta ?
  • VectraDTI

  • Mesaje scrise: 685
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Dec 2004

  • Mesaj Privat
din cate stiu exista 2 tipuri de balamale pt lambo doors : cele de show (mai fragile) si cele de zi cu zi, care sunt mai tzapanoase, dar si mult mai scumpe (exact cum ai zis tu, undeva pe la 7-800 e). sunt deja multe firme care se ocupa cu asa ceva la noi.
Vezi si aici: https://www.clubopel.com/vie...p;highlight=lambo
  • pogan Emil

  • Mesaje scrise: 7
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Astra 1998 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Oct 2015

  • Mesaj Privat
Salut am un Opel astra g am montat pe mașinã mea balamale Lsd dors am dat pe kitul cu pistol hidraulic pe gaz ce are putere de ridicare 250 de kg am montat kitul pe cele doua uși într-adevãr cine nu se pricepe sa monteze e mai greu eu am tãiat balamalele laterale fãrã sudura leam prins prin piulițe și șurub dar atenție înainte dea tãia balamalele prinde ușa pe la închidere cu o banda ca ușa sa stea fixa cum a fost din fabrica ca dacã dai ușa jos te vei chinui cu reglajul și nu ți se va închide ușa perfect iar la început o sã-ți închidã ușa greu pentru ca telescopul este rigid și ușa e ușor pana se mai înmoaie trebuie sa te joci puțin cu ia sa se obișnuiascã acel piston menționez ca toate prima data sunt rigide
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Tuning

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR