Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  • danuletz_lex

  • Mesaje scrise: 40
  • Locatie: Arges
  • Masina: Astra 2004
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Aug 2008

  • Mesaj Privat
Va rog daca ma poate ajuta cineva pt. aflare cod pentru CCRT 700 ! Am Astra G caravan 2004, cu comenzi pe volan. Stiu, e penibil ca astazi nu mai asculta nimeni la cass dar mi-e teama de modificari in instalatia electrica a masinii, si mai este si telefonul. La Opel mi-a dat un cod dar care s-a dovedit inutil, probabil aparatul era schimbat. O sa postez seriile de pe aparat poate imi dati vreun sfat, eu oricum va multumesc tutoror.
GM philips 330886636 No. 13 105 638; pe spate VDO 3112 328 5647.5 Nu l-a putut decoda nici la Sony, spunand ca nu poate citi nici un cod ?!
Skip ads

  • danuletz_lex

  • Mesaje scrise: 40
  • Locatie: Arges
  • Masina: Astra 2004
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Aug 2008

  • Mesaj Privat
Va rog daca ma poate ajuta cineva pt. aflare cod pentru CCRT 700 ! Am Astra G caravan 2004, cu comenzi pe volan. Stiu, e penibil ca astazi nu mai asculta nimeni la cass dar mi-e teama de modificari in instalatia electrica a masinii, si mai este si telefonul. La Opel mi-a dat un cod dar care s-a dovedit inutil, probabil aparatul era schimbat. O sa postez seriile de pe aparat poate imi dati vreun sfat, eu oricum va multumesc tutoror.
GM philips 330886636 No. 13 105 638; pe spate VDO 3112 328 5647.5 Nu l-a putut decoda nici la Sony, spunand ca nu poate citi nici un cod ?!
  • ghost_rider

  • Mesaje scrise: 33
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Nov 2008

  • Mesaj Privat
Am un CCRT 700 si nu stiu codul , va rog ajutati-ma . Unde pot sa-l gasesc?
  • ghost_rider

  • Mesaje scrise: 33
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Nov 2008

  • Mesaj Privat
Am o Zafira si acum de curand iam schimbat bateria si m-am trezit cu o surprizaa...imi cere codul la casetofon si faza e ca nu-l stiu Sad ...ma puteti ajuta?
Skip ads

  • girbe_lucian@yahoo.com

  • Mesaje scrise: 23
  • Locatie: Salaj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Nov 2008

  • Mesaj Privat
andronachi victor a scris:la sectiunea cu 20 pini sunt doar 2 cifre in diagonala

stii cumva care este pinii pentru magazia de cd...ai un manual ?
  • andronachi victor

  • Mesaje scrise: 281
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Apr 2008

  • Mesaj Privat
nu stiu.l-am dat cu tot cu manual
  • bcrysty

  • Mesaje scrise: 319
  • Locatie: Mures
  • Masina: Vectra 2001 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Oct 2007

  • Mesaj Privat
Am un CCRT 700 de vanzare. pret 150 lei.
  • george gt

  • Mesaje scrise: 94
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2001 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Nov 2008

  • Mesaj Privat
marius help me ...vad ca esti cunoscator in ale sculelor originale https://www.clubopel.com/viewtopic.php?t=47799
  • ciprianbrunetzelu

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Vectra 1999 1.6 16 valve
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Jun 2009

  • Mesaj Privat
sal...am si io o mare problema..tocmai ce mi-am achiziionat un philips ccrt 700 pentru o vectra b din 99 motor 1.6,16 valve...merg comenzile pe volan,dar nu merge afisajul..mufa mare parca s-ar vedea ca intra da tot nu functioneaza..cass are 20 de pini iar mufa care imi intra in casetofon are doar 10?ce pot face..va rog mult de tot sa ma ajutati...stima..0765753291(dati-mi un beep si va sun io)
  • maryush

  • Mesaje scrise: 48
  • Locatie: Botosani
  • Masina: Astra 2001 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Feb 2010

  • Mesaj Privat
sal sunt nou pe forum.stie cineva de ce nu se vede clar afisajul de pe tid pt un caravan din 2001?poate fi din cauza casetofonului?sau trebuie schimbat?nu se vede toata cifra sau litera.se schimba greu tid?cumpar un ccrt 700 in stare buna.
  • maryush

  • Mesaje scrise: 48
  • Locatie: Botosani
  • Masina: Astra 2001 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Feb 2010

  • Mesaj Privat
sal.mai am o intrebare.daca schimb tid care il am cu unul cu care sa mearga casul ccrt700 afecteaza afisajul comp de bord sau altceva?
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR