Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Stiri / Noutati
  • Silex

  • Mesaje scrise: 152
  • Locatie: Cluj Napoca
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Mar 2005

  • Mesaj Privat
Nu e vorba de nici o reclama la cauciucuri sau masinile Seat.
Este vorba strict despre placerea de a forja masinile altora Very Happy si de unde mi-am petrecut eu we-ul, in loc sa vin la Brasov.

www.dunlopdriverscup.ro

poze

;;;

un close-up cu fetele: Laughing


inscrieti-va ca sa participati, pentru ca merita. Cool
Skip ads

  • kata

  • Mesaje scrise: 586
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jul 2004

  • Mesaj Privat
@SILEx : Asta puteai sa faci si la Bran, la intalnire ... robERT si-a lasat ceva cauciuce pe terasa omului unde am stat Wink
  • Silex

  • Mesaje scrise: 152
  • Locatie: Cluj Napoca
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Mar 2005

  • Mesaj Privat
nu zic ca nu, dar decat sa le stric pe ale mele (Dunlop) care au costat 13 mil, am preferat sa le stric pe ale organizatorilor. Wink
  • kata

  • Mesaje scrise: 586
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jul 2004

  • Mesaj Privat
nu ma gandeam la ale tale .. ma gandeam tot la ale lui robERT. Mr. Green
Skip ads

  • roBERT

  • Mesaje scrise: 1,724
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Mai 2004

  • Mesaj Privat
Bine ca nu am vazut fetele inainte de intalnire, stau si ma intreb oare ce tip de cauciucuri erau acolo pentru ca ele sa le testeze Smile
  • kata

  • Mesaje scrise: 586
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jul 2004

  • Mesaj Privat
gume de sters "SIDA" Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ... tot cauciuc e, de ce va strambatzi ??? Cool
  • Silex

  • Mesaje scrise: 152
  • Locatie: Cluj Napoca
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Mar 2005

  • Mesaj Privat
3 la pachet Rolling Eyes
  • florinike

  • Mesaje scrise: 1,582
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2005

  • Mesaj Privat
"Ca si anii trecuti editia 2005 a Dunlop Drivers Cup va avea 3 etape paralele de calificare la Timisoara (23/24 iulie) , Brasov (20/21 august) si Bucuresti (10/11 septembrie ) urmate de finala pe Romania (Bucuresti 7/8 octombrie) .
Etapele in sine , fie ca e vorba de cele de calificare, fie ca e vorba de finala se vor desfasura pe parcursul a 2 zile, sambata si duminica. Astfel in prima zi are loc o sesiune de antrenamente si recunoastere a traseului si se stabilesc perechile ce se vor intrece duminica.
A doua zi de dimineata pe racoare, va incepe concursul propriu-zis:cursa clasica de urmarire eliminatorie............."

Sursa:Playboy Embarassed Cool

Deci se poate si mai este loc chiar....e destul de bine data de 10/11 septembrie si daca cineva vrea sa se bage sa ma anunte si pe mine....poate facem un echipaj clubopel..... Laughing
  • Silex

  • Mesaje scrise: 152
  • Locatie: Cluj Napoca
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Mar 2005

  • Mesaj Privat
echipaj mai greu Sad esti cu instructorul sambata, iar duminica esti singur contra celuilalt oponent. Shocked dar aici incepe partea frumoasa Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil nu stiu altii cum sunt, dar eu nu-mi forjez masina, pentru ca vreau sa ma tina ceva mai mult timp.... in schimb aici numai la 5mii schimbam vitezele Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

inscrieti-va pe net (simplu) si eu zic ca n-o sa va para rau. e distractie. finala va fi in cadrul SIAB si ziceau organizatorii ca acolo vor veni si playboitze serioase, nu femei snur.

apropo... acolo m-am intalnit si cu 2 tipi "activi" de pe vwforum (unul merge in finala) si ma gandeam ca n-ar fi rau sa fie si ceva opel-isti p-acolo. Very Happy
  • AcidMan

  • Mesaje scrise: 642
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Apr 2004

  • Mesaj Privat
Cam tarziu replayul si nu vreau decat sa ma laud.
Eu n-am ajuns la finale dar am primit acasa o super masina cl55 amg dtm edition ( la scara 1/19) nu in marime naturala Smile
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Stiri / Noutati

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR