Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • iulius

  • Mesaje scrise: 1,798
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2019
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Jun 2004

  • Mesaj Privat
Nu a fost cazul nu am avut probleme cu ea.Am facut doar un test cu coalculatorul.
Skip ads

  • andreeas

  • Mesaje scrise: 0
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Omega
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Aug 2008

  • Mesaj Privat
mai bine te ai uita la mine la anunturi si iti spun eu ca nu merita sa o cumperi pe asta
uitate un pic la anuntul meu si mai vrb
  • drestea

  • Mesaje scrise: 138
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Omega 1995
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Sep 2007

  • Mesaj Privat
M-am uitat la anuntul tau, dar am luat si masina de care vorbeam si de care pana acum sunt foarte multumit si nu-mi pare rau de investitie.
  • drestea

  • Mesaje scrise: 138
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Omega 1995
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Sep 2007

  • Mesaj Privat
Gata! Sunt dator si cu raspunsul problemei, poate va fi de ajutor si altora: am fost cu masina pe tester si indicatorul galben cu fulger este de la senzorul arborelui cotit. Cel putin asta arata pe tester. Zilele urmatoare o sa-l schimb. S-a comandat, costa 170 ron unul nou plus manopera undeva in jur de 50 ron.
Skip ads

  • andreeas

  • Mesaje scrise: 0
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Omega
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Aug 2008

  • Mesaj Privat
sa o stapanesti sanatos/si ma bucur ca esti multumit si iti place /bafta multa
  • Eugen OmegaFun

  • Mesaje scrise: 83
  • Locatie: Oradea
  • Masina: Omega 2000 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Mai 2006

  • Mesaj Privat
drestea a scris:Gata! Sunt dator si cu raspunsul problemei, poate va fi de ajutor si altora: am fost cu masina pe tester si indicatorul galben cu fulger este de la senzorul arborelui cotit. Cel putin asta arata pe tester. Zilele urmatoare o sa-l schimb. S-a comandat, costa 170 ron unul nou plus manopera undeva in jur de 50 ron.


Salut,
Se pare ca este vorba de masina despre care ti-am scris. Cand doresti ne putem intalni in Oradea( Cred ca ne-am vazut pe traseu ieri Smile )
0770113249 sau 0745353564
  • shaftt24

  • Mesaje scrise: 813
  • Locatie: Timis
  • Masina: Omega 2001 2200
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Dec 2007

  • Mesaj Privat
referitor la inmatriculare...se ia in evidenta data primei inmatriculari nu data fabricarii masinii!acel CHEK ce ziceai ca apare cate odata pe display creka apare la prima cheie..si ati zice sa apesi frana..adica apasand pe frana va disparea...daca ai probleme la motor nu apar pe display,,doar apa,farurile,..motorasul galben..e problema adevarata
  • drestea

  • Mesaje scrise: 138
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Omega 1995
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Sep 2007

  • Mesaj Privat
Sper ca dupa ce schimb senzorul sa se rezolve si problema becului aprins in bord, iar referitor la inmatriculare, la RAR ajung abia in 24 septembrie, asa ca o sa o tin mai bine de 2 saptamani pe dreapta...
  • drestea

  • Mesaje scrise: 138
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Omega 1995
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Sep 2007

  • Mesaj Privat
shaftt24, am incercat asa cum ai spus, sa apas frana si intr-adevar dispare CHECK de pe display dar uneori reapare in timpul mersului. De regula ce erori sunt afisate pe dispay?
  • caramidaru.andrei

  • Mesaje scrise: 41
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Omega 1995 x20xev
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Sep 2008

  • Mesaj Privat
tot omega b 2.0 16valve din '95 am si io,merge excelent,tinand cont de greutate nu are un demaraj excelent dar cu tractiunea spate poti face niste slideuri sau gogosi daca vrei, la drum se aseaza excelent. ai pomenit de display, nici al meu nu merge si as vrea sa stiu unde gasesc unul? SH am cautat si nica nu am gasit
  • drestea

  • Mesaje scrise: 138
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Omega 1995
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Sep 2007

  • Mesaj Privat
legat de display, cauta pe forum, se mai gasesc...vorbeste cu "tz7sfq", mi-a spus ca trebuie sa primeasca cateva, mi-a promis si mie unul...
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR