Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • roBERT

  • Mesaje scrise: 1,724
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Mai 2004

  • Mesaj Privat
Astazi din curiozitate am verificat cati dintre cei care sunt inregistrati aici pe forum au completat la "profil" si locatia unde se afla... am fost surprins sa constat ca din totalul de 1698 utilizatori, doar 835 au completat respectiva rubrica aproximativ jumatate.
Va intreb si pe voi care credeti ca ar fi motivele pentru care unii dintre noi adopta aceasta atitudine.
Skip ads

  • doru_a

  • Mesaje scrise: 471
  • Locatie: Deva/Hunedoara
  • Masina: Astra 1992 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Sep 2005

  • Mesaj Privat
Ar fi interesant de vazut nr. de membrii pe zone ( Capitala e no.1 e clar Very Happy ) si spun asta avand in vedere viitoarele filiale ClubOpel din tara, care sper ca vor apare dupa constituirea organizatiei.
  • eduard33

  • Mesaje scrise: 1,502
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Omega 1997 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Nov 2004

  • Mesaj Privat
Eu vad 3 motive.
-nestiinta de a folosi un forum(mai mult sau mai putin);
-indolenta sau considera ca nu e important sa se stie de unde sunt;
-se ascund din diverse motive.
  • foca montana

  • Mesaje scrise: 855
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Mai 2005

  • Mesaj Privat
hai mai baieti chiar nu v-ati dat seama?


Sunt "undercover" :]
Skip ads

  • marius radu

  • Mesaje scrise: 429
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Sep 2004

  • Mesaj Privat
Mai mult under decat cover....
  • Xenomorph

  • Mesaje scrise: 72
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2001 Z10XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Jan 2006

  • Mesaj Privat
Gata, am completat ce parea vital... Cat de curand pun in garaj si o radiografie pulmonara, ca sa vada lumea exact cu cine are de-a face! Laughing Serios, acum, eduard33, nu e nevoie sa fii atat de caustic. Poate unii oameni pur si simplu OMIT informatiile de genul asta, sau sunt trecatori pe forum, vin doar sa afle raspunsul la o problema. Dar nu ii condamn pentru asta, ca doar nu e clubul Bentley, sa stam cu nasul pe sus, sa fim exclusivisti si sa dam cu flit "neinitiatilor". Asa ca fi si tu un bun samaritean si fi mai ingaduitor...
  • @dyS

  • Mesaje scrise: 747
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Astra 1995 C14NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Xenomorph a scris:Gata, am completat ce parea vital... Cat de curand pun in garaj si o radiografie pulmonara, ca sa vada lumea exact cu cine are de-a face! Laughing Serios, acum, eduard33, nu e nevoie sa fii atat de caustic. Poate unii oameni pur si simplu OMIT informatiile de genul asta, sau sunt trecatori pe forum, vin doar sa afle raspunsul la o problema. Dar nu ii condamn pentru asta, ca doar nu e clubul Bentley, sa stam cu nasul pe sus, sa fim exclusivisti si sa dam cu flit "neinitiatilor". Asa ca fi si tu un bun samaritean si fi mai ingaduitor...


Ai si tu dreptate in felul tau, insa eduard33 chiar nu a spus-o cu rautate (asta am constatat eu un urma discutiilor pe care le poarta pe forum Smile ); ideea este insa ca poate unul din cei "atacati" Laughing Laughing mai sus prezinta ceva interesant si chiar ar fi necesara stabilirea locatiei lor din diverse motive.
  • pif

  • Mesaje scrise: 1,320
  • Locatie: Gaesti/Dambovita
  • Masina: Vectra 2001 z18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Nov 2004

  • Mesaj Privat
Nu vad care ar fi pb daca ai mentiona mai multe date despre tine. Nu cumva vine cineva la tine acasa si iti sparge usa sa stea de vb cu tine.
Skip ads

  • roBERT

  • Mesaje scrise: 1,724
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Mai 2004

  • Mesaj Privat
Sincer sa fiu, eu unul nu prea am ce face cu radiografiile insa mi-ar fi mult mai usor cand citesc un subiect legat de o problema tehnica sa stiu ca poate se gasete un forumist mai priceput in apropiere care ii poate sari in ajutor celui care il solicita. S-a intamplat mai demult cand un forumist de-al nostru a ramas in pana cu masina... ne-a dat un tel. si ne-a rugat sa-i spunem daca nu cumva exista un forumist sa-i dea o mana de ajutor acolo in mijlocul pustietatii...
  • zafira 2.0 automatic

  • Mesaje scrise: 1,031
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2003 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Nov 2005

  • Mesaj Privat
Mai fratilor la ritmul in care intra Opel-urile in tara, daca specifici orasul nu e nici o paguba.Cauti acul in caru cu Daciiiii.Ce credeti? Eu zic ca nu-i nici o problema si ar trebui sa fi mandru de orasul in care locuiesti cum la fel de faptul ca esti Roman.
  • eduard33

  • Mesaje scrise: 1,502
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Omega 1997 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Nov 2004

  • Mesaj Privat
Xenomorph a scris:Gata, am completat ce parea vital... Cat de curand pun in garaj si o radiografie pulmonara, ca sa vada lumea exact cu cine are de-a face! Laughing Serios, acum, eduard33, nu e nevoie sa fii atat de caustic. Poate unii oameni pur si simplu OMIT informatiile de genul asta, sau sunt trecatori pe forum, vin doar sa afle raspunsul la o problema. Dar nu ii condamn pentru asta, ca doar nu e clubul Bentley, sa stam cu nasul pe sus, sa fim exclusivisti si sa dam cu flit "neinitiatilor". Asa ca fi si tu un bun samaritean si fi mai ingaduitor...


Iti spun eu ca predomina ultima varianta scrisa de mine:lol:

Chiar asa par a fi caustic? Laughing ...eu zic sa citesti mai multe raspunsuri de-ale mele pe forum...vad ca @dyS si-a dat seama Wink
  • roBERT

  • Mesaje scrise: 1,724
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Mai 2004

  • Mesaj Privat
in cel mai rau caz amenajam un ring de box la viitoarea intalnire Smile
Skip ads

  • @dyS

  • Mesaje scrise: 747
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Astra 1995 C14NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Smile Chestia e ca usor-usor, participand la mai multe discutii pe forum se va sesiza in linii mari trasatura fiecarui utilizator Wink; unii sunt mai sarcastici in exprimare, unii mai bascaliosi, altii mai calmi-retinuti, deh, caractere diferite Wink. Insa ideea este ca totul sa se rezume la mici ciondaneli amicale (bine, nici nu cred ca s-a pus vreodata problema altfel Smile ).
PS Si eu sunt mai acid in exprimare (recunosc asta), insa doar atata timp cat sunt afectat de glume cu iz de targ Cool.
  • sorin666

  • Mesaje scrise: 3,893
  • Locatie: outside Manell's Land
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Mai 2004

  • Mesaj Privat
Eu zic ca daca unii e prea secretosi, ALTII e prea curiosi... Wink daca omul vrea sa dea detalii personale, e bine, daca NU vrea, e dreptul lui Twisted Evil
  • zafirul

  • Mesaje scrise: 1,444
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Apr 2004

  • Mesaj Privat
asa e... traim intr-o tara (pseudo) libera... Shocked
dar ce te faci cu tipul ala care a postat vizavi de o problema, au inceput sa curga raspunsurile, am potolit eu putin "spiritele" zicind: "usor ca poate omu' nu-i din bucuresti" si am avut dreptate: era in Irlanda.... Very Happy
nu era mai simplu daca avea trecuta acea mica informatie???...
  • io

  • Mesaje scrise: 284
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Jan 2005

  • Mesaj Privat
Smile in cazul asta a fost ghinionul lui.

OT: te-am vazut azi-dimineata, Zafirule, de fapt masina, ca nu am avut timp sa ma uit cine conduce Smile) ora 9:40 intersectia Unirii cu Mircea-Voda.
sau nu trebuia sa te dau de gol ? Laughing
  • foca montana

  • Mesaje scrise: 855
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Mai 2005

  • Mesaj Privat
nu cred ca il dai de gol ca e zi de munca... daca il vedeai mai pe-nserat in locuri "dubioase" atunci da....
  • zafirul

  • Mesaje scrise: 1,444
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Apr 2004

  • Mesaj Privat
am fost la idiotii aia de pe mihai bravu la elsaco..
si daca tot am trecut pe acolo am aruncat si o intrebare la aia la dezmembrari...
dar nu ma uit dupa alte masini decit opel Twisted Evil Wink
  • io

  • Mesaje scrise: 284
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Jan 2005

  • Mesaj Privat
inseamna ca esti periculos in trafic... dar dupa pietoni te uiti? dupa care, barbati/femei?
Laughing
  • radzxx

  • Mesaje scrise: 200
  • Locatie: sibiu
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jul 2005

  • Mesaj Privat
Hai lasa justificarile astea puerile :...in zona nu este nici un parc de dezmembrari....ca doar sunt din sb si stiu ...asa ca spune unde ai fost?????? Wink
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR