Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Opel vs ...
  • 34KLA

  • Mesaje scrise: 4,398
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Corsa 2008 Z13DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Sep 2004

  • Mesaj Privat
@alex 25 click pe semnatura mea (partea albastra) Wink
  • viorelonly

  • Mesaje scrise: 128
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2004 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Mai 2008

  • Mesaj Privat
Am citit ce ati scris voi aici si cred ca ar fi cel mai bun loc sa-mi spun si eu gandurile, ca sa nu mai deschid un topic nou asa, pt o simpla intrebare/cerere.

Am un Vectra C 2004 z18xe 120.000km si de ceva vreme ma tot gandesc la varianta de Vectra opc cu motorul de 2.8.

As dori aici ajutorul moral din partea cuiva care a avut experiente placute sau neplacute cu aceasta masina, sau de ce nu care inca o mai detine.

As dori o parere sincera, eventual un avertisment de probleme care pot aparea, care, pentru mine sa se sedimenteze intr-un sfat de achizitie.

P.S. Am vazut ca unii spun pe aici ca este masina de "liniute", de "cocalar", etc.
Eu mi-o doresc din pura afectiune (daca pot spune asta despre o marca si o masina). O doresc pentru pura apreciere pe care o am pentru ansamblele mecanice si pentru cat drag am prins de vectra mea. Pur si simplu, daca ma crede cineva, imi face o deosebita placere placere si sa o spal !
Circul relativ putin in oras, dar nu deloc si mai mult mi-as dori-o pentru drumurile din afara orasului unde sa stiu ca folosesc un ansablmu mecanic, ceva mai special.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Opel vs ...

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR