Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri
  • dre

  • Mesaje scrise: 28
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2006 idh17
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Apr 2007

  • Mesaj Privat
Vreau sa renunt la serviciile celor de la Kamsas Constanta si m-am gandit ca in Slobozia or fi mai seriosi.
Stie cineva ceva de ei ? Stiu ca au acelasi patron dar ma intereseaza competenta oamenilor.
Skip ads

  • danielatul

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Ialomita
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Oct 2008

  • Mesaj Privat
cred ca deja ai fct cunostinta cu baietii de la opel slobozia, am vzt ca ai scris in urma cu 2 luni, eu am o parere fff buna, sant tare de treaba si seriosi, asa ca ......mergeti cu incredere, intrucat despre patron, nu prea are a face cu cel de la c-ta, e in colaborare cu cel de la selena, bora-ialomita. bafta
  • biela-manivela

  • Mesaje scrise: 2,912
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Vectra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Astazi inspectorul de daune de la Asirom mi-a recomandat Selena Slobozia. Stiu ca e service Ford, dar are cineva informatii despre ei pe partea de tinichigerie?
  • danielatul

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Ialomita
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Oct 2008

  • Mesaj Privat
din cate stiu eu sant cei mai ok din zona, eu am fct la ei tinichigerie, vopsit masina toata, rezultat?! MULTUMITA...........multa bafta
Skip ads

  • biela-manivela

  • Mesaje scrise: 2,912
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Vectra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Marti ii voi vizita si eu pentru a vopsi 70% din masina. Multumesc pentru informatii!
  • aco_008

  • Mesaje scrise: 4,239
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2004 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Mai 2008

  • Mesaj Privat
Daca tot vopsesti 70% din masina n-ai gasit o portita sa o vopsesti toata? Dupa aproape 6 ani i-ar prinde bine o "improspatare".
Salut!
  • biela-manivela

  • Mesaje scrise: 2,912
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Vectra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Deocamdata imi ajung doua francize. Oricum vopseaua era impecabila daca nu ar fi fost zgarieturile unor dobitoci.
  • biela-manivela

  • Mesaje scrise: 2,912
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Vectra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Azi am bagat caruta in service. Sa vedem ce va iesi.
  • biela-manivela

  • Mesaje scrise: 2,912
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Vectra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Azi am scos masina din service. A iesit impecabil! Inca nu i-am gasit cusur. Very Happy Ii recomand! Seful de la caroserii e opelist, are o Vectra C facelift.
  • bluehearth

  • Mesaje scrise: 8
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Astra 2008
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Jul 2009

  • Mesaj Privat
pai sa va zic si eu despre Expocaru' de la slobozia: fatuca de la vanzari opel - o gretzoasa si da senzatia ca mereu e deranjata de clienti, baiatu' de la casierie vorbeste urat cu clientii, iar in service 2-3 baieti despre care nu stiu ce indemanare au; deci m-am ferit de ei ca nu-mi inspira deloc incredere sa-mi las masina pe mana lor, asa ca am dus-o la Kamsas Constanta unde am gasit niste tarife mai decente, DAR dezamagirea a fost SI MAI MARE (cum e vba aia 'am fugit de dracu si am dat de tasu):
- nu mi s-a returnat uleiul ramas in urma schimbului, fapt solicitat si de un alt client care fusese 'rezolvat' inaintea mea.
- nu s-a folosit solutia aia de curatare motor.
- nu s-a folosit husa de protectie scaun sofer.
Toate astea le-au trecut in factura, le-am platit, le-am reclamat dar m-au contrazis. Dupa ce mecanicul, care se misca cu maxima lehamite si dezinteres, imbracat intr-o salopeta cu ulei si vaselina pe ea mi-a scos
masina fara husa pe scaun din service, cand sa plec am observat ca si scaunul din dreapta fata era murdarit cu ceva maroniu.
Despre niste jocuri la roti n-au pomenit nimic (deduc ca nici n-au verificat), iar cand le-am spus eu de ele au zis ca trebuie sa vin in alta zi, deci sa fac ALT drum.
Deci Kamsas Constanta = NESERIOSI, iar Expocar Slobozia la fel. Inca nu stiu ce-i aia profesionalism si ca EI au nevoie de CLIENTI, si nu invers. RUSINE !
Cauta prin Bucuresti, dar studiaza inainte pe forum pareri recente.
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR