Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri
  • cosmin21

  • Mesaje scrise: 29
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2003 y 20 dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Feb 2008

  • Mesaj Privat
salut si imi cer scuze de la inceput daca cumva nu am postat unde trebuie. problema mea este urmatoarea aseara mergind pe un drum din comuna magurele pe la ora 01: 30 singur pe drum aveam ceva viteza un moment de neatentie un caine mia sarit in fata mam speriat am vrut sal evit am reusit sal evit dar din pacate pt mine nu am reusit sa evit si copacul de pe marginea drumului Sad . Acum rog pe cei care stiu sau care au trecut prin asa ceva sa ma indrume care sunt pasi care trebuie facuti pt repararea masini si toate hirtiile care tre sa le fac pe la astia la asigurari si service (precizez ca masina e un vectra c dizel,dovada de la politie am luato, masina are casco la asirom evaloata la 10 500 euro cu franciza de 100euro la accident)ca daune ar cam fi la prima vedere urmatoarele :bara fata,faruri proiectoare capota aripa stinga radiatoarele toate 3 sunt indoite conductele de aer conditionat,restu am inteles ca la servisul care te trimite asicurarea iti face un proces cu toate daunele amanuntite.asa ca va rog sa ma sutati cu sfaturi.multumesc anticipat
  • 26mad

  • Mesaje scrise: 453
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2004 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Apr 2008

  • Mesaj Privat
trebuie sa vada un agent asirom masina sa noteze piesele pe foaie, cu i pt inlocuit si r pentru reparat. ca sfat, daca o piesa e indoita usor, vezi ce faci ca o indoi mai tare si sa dea inlocuire...e pacat sa ai chit pe masina. dupa aceea mergi la service
  • denisCT

  • Mesaje scrise: 1,408
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2001 Z16SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Sep 2007

  • Mesaj Privat
ai avut noroc ca ai iesit de pe drum, daca intrai pe contrasens in altul era mult mai rau.
data viitoare ia cainele in plin! si daca se poate, luati-l pe centru ca sa nu spargeti proiectoarele.
  • cip6705

  • Mesaje scrise: 16
  • Locatie: Galati
  • Masina: Astra 2006 z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Oct 2008

  • Mesaj Privat
oricum...dar nu pe centru...cum spune denisCT. Pe centru rupe toate radiatoarele in partea inferioara...si ramai cu masina n drum ...crede ma
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR