Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  • 89dam

  • Mesaje scrise: 1,175
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2006 z16xep
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Feb 2008

  • Mesaj Privat
sa desface foarte usor fata la usa! trage cu incredere (bineinteles dupa ce desfaci toate suruburile alea torx si clema de la manerul de la geam) de fata la usa in dreptul clemelor de plastic ca sunt foarte rezistente (asa e la mine)! Eu nu am boxe pe spate asa ca mi-am cumparat unele de la domo dar le-am luat de 10 cm! tu ai fire care sa vina la "boxele inexistente" ca eu nu am tre sa vad cum le-oi trage ascuns si pe astea!
  • marius1984

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Feb 2009

  • Mesaj Privat
[quote="uskt2005"]In primul rand, daca nu am postat bine imi cer scuze

Am gasit pe un site inele adaptoare pentru a putea monta alte boxe decat cele originale atat pt usile fata cat si pentru spate cu dimensiunile 16,5 respectiv 13.
Problema este ca pe acel site nu se poate faca comanda decat de minim 50 ron.
Acele inele costa 20 ron setul (fata+spate).
Este cineva doritor de astfel de inele? Daca da astept PM sa pot da comanda. Dupa ce primesc comanda le expediez celui care doreste prin posta.
Deasemeni au si mufe adaptoare pentru montarea boxelor in mufa originala a masinii fara a mai fi nevoie sa fie taiate firele. Aceasta costa 1leu si ceva bucata.

pe mine mar interesa adaptoare pentru spate de 13cm poti sa-mi spui si mie pe ce site ai gasit , ca eu nam gasit
  • marius1984

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Feb 2009

  • Mesaj Privat
pe mine mar interesa adaptoare pentru spate de 13cm poti sa-mi spui si mie pe ce site ai gasit , ca eu nam gasit
  • shubleru

  • Mesaje scrise: 14
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Astra 2007 Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Jul 2008

  • Mesaj Privat
uskt2005 a scris:In primul rand, daca nu am postat bine imi cer scuze

Am gasit pe un site inele adaptoare pentru a putea monta alte boxe decat cele originale atat pt usile fata cat si pentru spate cu dimensiunile 16,5 respectiv 13.
Problema este ca pe acel site nu se poate faca comanda decat de minim 50 ron.
Acele inele costa 20 ron setul (fata+spate).
Este cineva doritor de astfel de inele? Daca da astept PM sa pot da comanda. Dupa ce primesc comanda le expediez celui care doreste prin posta.
Deasemeni au si mufe adaptoare pentru montarea boxelor in mufa originala a masinii fara a mai fi nevoie sa fie taiate firele. Aceasta costa 1leu si ceva bucata.


Mai este valabila oferta?


multumesc anticipat
  • stefanmesu

  • Mesaje scrise: 12
  • Locatie: Braila
  • Masina: Astra 2005
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Dec 2015

  • Mesaj Privat
Salut,ma poate ajuta cineva,nu se mai aud difuzoarele de pe spate la opel astra h break,am descoperit ca sunt firele rupte insa nu pot sa le schimb pentru ca nu stiu cum se scoate pragul,sau ornamentul acela din plastic..va multumesc!
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR