Ai uitat parola?


  1. Home
  2. In-Car Entertainment
  • ovicriss

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Antara 2008
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Sep 2008

  • Mesaj Privat
cum am mai spus radiocd-ul se da mai incet fara sa ii faci nimic si asta nu este din setari ca acolo am umblat si am anulat orice setare. l-am schimbat la reprezentanta dar nimic face la fel. nici ei nu pot spune ce are si mi-au spus ca asa ar face toate aparatele pe antara. ca sa fiu cat mai explicit cand in dau tare dupa 2 sec aprox. se da mai incet si nu poti sa-l dai mai tare din acel moment si din cand in cand se da el mai tare dar pt o fractiune de secunda dupa care revine la volumul anterior. de la ce poate sa fie ca este o pacoste cand iti este lumea mai draga se da mai incet.
  • nicu_robert

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Vaslui
  • Masina: Antara 2008
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Nov 2008

  • Mesaj Privat
cred ca este cea mai proasta masina de la opel.aceiasi problema o am si eu dar in schimb si altele cum ar fi :radio cd stricat,instrument de bord stricat,2 casete de directie schimbate iar acum servodirectie,pedala de acceleratie si ceva probleme cu calculatoru de bord
oare cum asi putea scapa de ea
  • bertone

  • Mesaje scrise: 2,294
  • Locatie: buzau
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Mi s-a oferit un Antara la combinatie cu Twintopul meu si am zis pas ... Poate un Rav4 sau un Forester Very Happy
OT : Radio CD-ul este tot CD30Mp3 sau Navi si are niste bug-uri din astea ca cele descrise mai sus .
Skip ads

  1. Home
  2. In-Car Entertainment

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR