Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • Ursu/\82

  • Mesaje scrise: 1,947
  • Locatie: Galati
  • Masina: Vectra 2008 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Sep 2007

  • Mesaj Privat
Plimbandu-ma prin oras am vazut o gramada de masini marca opel si sigur ei nu stiu de acest forum de intalniri etc.Si m-am gandit in felul urmator: fiecare avem cate o imprimanta acasa.Sa se faca un model stas la fel ca sticker-ul in care sa se spuna despre forum, despre intalniri, despre cat de utili ne putem fi unii altora, sa zica si la altii etc.Intelegeti ideea. Adica eu ma duc in billa real etc si vad un opel(de fapt mai multe) in parcare, iau un fluturas si il pun frumos in geam, cu toate detaliile despre forum si poate vom fi mai multi si sa ne ajutam reciproc(sau sa ne enervam cu cei novici Smile ).Daca s-ar face un model toti am putea sa scoatem la imprimanta 10-20 de fluturasi sa avem la noi si sa-i impartim.Daca este o idee buna, va rog sa veniti toti cu idei despre cum sa arate fluturasul si ce sa scrie in el.Multumesc!
  • Gabi.B.HD

  • Mesaje scrise: 3,439
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 2011 A16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Este o idee de a mai face ceva pentru promovarea forumului. Eu as putea sa impart astfel de fluturasi dar trebuie sa ne asteptam si la surprize asa cum am avut una acum 3 saptamani cand venind de la Petrosani catre Deva am ajuns o vectra caravan 2.2 DTI de aceeasi culoare cu a mea si care avea si stiker. Cand o depaseam, am vazut ca opreste si am oprit si eu. Am ramas cu gura cascata cand proprietarul mi-a spus ca nu este inscris in club iar stikerul era pe masina atunci cand a luat-o din germania, motiv pentru care nu a incercat niciodata sa intre crezand ca este un site german.
  • Tzepozzz

  • Mesaje scrise: 795
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2001 Y 17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Sep 2007

  • Mesaj Privat
https://www.clubopel.com/viewtopic.php?t=3968
  • jE

  • Mesaje scrise: 8,458
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Va rog sa continuati in topicul marcat de Tzepozzz
Pe viitor folosit search-ul
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR