Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  • B74LEL

  • Mesaje scrise: 498
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2008 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Sep 2008

  • Mesaj Privat
Salut ,

La masina mea nou cumparata , nu-mi mai ilumineaza butoanele pt. reglaj oglinzile electrice. Tin minte ca initial erau iluminate . Mi-au montat niste twitere pe fata si modul ridicare geamuri intre timp .E posibil sa nu le fi conectat la loc ? Butoanele la geamuri sunt iluminate .

Multumesc .
  • aco_008

  • Mesaje scrise: 4,239
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2004 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Mai 2008

  • Mesaj Privat
La mine nu sunt luminate acele butoane, decat comenzile pentru geamuri si comenzile audio de pe volan. Si asta nu mereu, in functie de cum e setat mp3ul: pe radio se aprind, pe mp3 se sting.. tot asa.
  • Bughy

  • Mesaje scrise: 237
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2002 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Apr 2008

  • Mesaj Privat
la astra g butoanele pt oglinzi nu sunt iluminate... dar el cred ca are h dar nu a stiut sa precizeze... oricum cred ca este o singura mufa iar daca oglinzile functioneaza s-ar putea sa fie alta problema, daca nu inseamna ca au uitat sa o cupleze.

scuze... am vazut dupa ca are g... dar nu stiu de ce spune ca nu mai lumineaza Question


Ultima modificare facuta de Bughy la Mie 01 Oct, 2008 11:49 am, modificat de 2 ori in total
  • aco_008

  • Mesaje scrise: 4,239
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2004 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Mai 2008

  • Mesaj Privat
In titlul topicului specifica faptul ca are astra classic II, deci g. Butoanele pt oglinzi nici nu trebuie sa fie luminate.
  • B74LEL

  • Mesaje scrise: 498
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2008 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Sep 2008

  • Mesaj Privat
aco_008 a scris:In titlul topicului specifica faptul ca are astra classic II, deci g. Butoanele pt oglinzi nici nu trebuie sa fie luminate.


Salut ,

Multumesc tuturor pt. raspunsuri .Acum stau linistit . Inseamna ca mi s-a parut ca erau iluminate . Imi era teama ca nu au pus la loc tot ce trebuia dupa montaje .
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR