Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  • victorgtc

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Dolj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Mai 2008

  • Mesaj Privat
Salut!
Am cumparat de curand un GTC de la RUCOM Craiova si nu am putut sa comand si covorase,desi acestea erau trecute printre optiuni. Shocked Mi se pare ciudat,pt ca tot ei (RUCOM Craiova) s-au oferit apoi sa imi vanda un set de covorase din cauciuc cu 350ron,in conditiile in care optiunea in lista costa numai 30euro.
In fine nu am vrut sa-mi stric bucuria si sa incep o cearta cu ei si am cumparat masina fara covorase,dar nici sa le dau 350ron nu vreau. Twisted Evil
Sincer eu as vrea sa imi iau un set de covorase din material textil si neaparat GM.
Aveti idee cat costa,sunt placute la vedere,sunt rezistente,de unde pot sa imi cumpar,sau daca cineva de pe forum imi poate vinde un set nou? Question
Astept sfaturi de la cei care s-au confruntat cu o astfel de problema.

Multumesc!
Skip ads

  • bertone

  • Mesaje scrise: 2,294
  • Locatie: buzau
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jun 2005

  • Mesaj Privat
1. covorase la GTT de mocheta cu suporti de prindere in podea - 400 de lei Mr. Green
2. covorase de mocheta la GTT aftermarket , fara suporti de prindere in podea - 100 lei
3. covorase aftermarket de mocheta la orice magaazin de piese , fara suporti de prindere - 80 de lei
4. covorase de cauciuc , normal fara suporti ca nu exista , pe original - 180 lei aprox
5. Am mai gasit covorase de mocheta cu suporti de prindere pe original la alt dealer la 380 lei aprox .


Cam mare pretul la Rucom pt astea de cauciuc care-s mai ieftine , chiar si pe original
  • victorgtc

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Dolj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Mai 2008

  • Mesaj Privat
Shocked preturile sunt mari !
Ma asteptam pe undeva pe la 2milioane cele originale din material textil cu tot cu sistem de prindere,dar de, socoteala de acasa nu se potriveste cu cea din targ. Cred ca il astept pe MosCraciun poate isi face pomana si imi aduce unele de 4milioane Laughing

Multumesc mult bertone pt amabilitate si pt sfaturi !
  • opel_astrag

  • Mesaje scrise: 568
  • Locatie: Galati
  • Masina: Astra 2002 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Apr 2008

  • Mesaj Privat
mi-au placut f mult niste "covorase" cauciuc cu parte metalica michellin
Skip ads

  • victorgtc

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Dolj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Mai 2008

  • Mesaj Privat
Covorasele michelin sunt super, atat calitativ cat si ca design.
Eu mai am un opel vectra c pt care am cumparat un set de covorase michelin. Sunt din material textil si au marginea si spatele din cauciuc. Le am de un an deja si sunt ca si noi: nu s-au rupt si nici nu s-au decolorat.
Ce m-a impresionat si m-a convins sa le cumpar a fost calitatea cauciucului care are un miros specific, este parfumat, fata de celelalte modele din comert care au un miros puternic de cauciuc ieftin.
Daca nu gasesc covorase GM de material textil la un pret convenabil pt gtc, tot michelin imi voi cumpara.
  • danutz

  • Mesaje scrise: 336
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2008 z16xer
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Feb 2006

  • Mesaj Privat
salut ,poti sa-ti iei covorase pt gtc-ul tau de aici din bucuresti cu 130 ron ,nu pot sa iti zic de unde sa nu cumva sa fiu acuzat ca fac reclama,tot ce pot sa-ti spun este ca ,covorasele sunt de calitate si ca au acele locasuri speciale pt a le prinde de podea,daca te intereseaza da-mi un mesaj privat si iti spun unde si cum le poti achizitiona
  • victorgtc

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Dolj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Mai 2008

  • Mesaj Privat
Salut!
Am incercat sa iti trimit un mesaj privat dar: Sad
"Nu poti trimite mesaje private pentru pentru ca aceasta optiune a fost dezactivata sau pentru ca ai mai putin de 10 posturi."
Eu vin in Bucuresti maine si mi-ar fi de mare ajutor sa stiu de unde imi pot lua covorase. Am tot incercat in Craiova dar nu are nimeni pe stoc si nimeni nu mi-a putut aduce sub 2 milioane.
1milion 300 e un pret bun.Poate imi poti lasa tu un mesaj privat cu magazinu si adresa.
Multumesc!
  • danutz

  • Mesaje scrise: 336
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2008 z16xer
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Feb 2006

  • Mesaj Privat
nu stiu daca a ajuns mesajul la tine dar daca nu a ajuns ca poate a fost......oprit lasa-mi aici numarul tau de telefon si te sun eu si o sa te ghidez sa ajungi la magazinul respectiv pt a-ti cumpara covorasele mult dorite
Skip ads

  • victorgtc

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Dolj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Mai 2008

  • Mesaj Privat
Am primit mesajul. Din pacate nu mai ajung maine in Bucuresti. O sa ajung cred ca pe la sfarsitul saptamanii (joi-vineri). Am numarul tau de telefon. Te voi deranja in caz ca nu ma descurc. Multumesc mult pt amabilitate si ajutor !
  • danutz

  • Mesaje scrise: 336
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2008 z16xer
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Feb 2006

  • Mesaj Privat
cu multa placere,deasta suntem aici o comunitate,astept sa ma deranjezi
  • as3dyum

  • Mesaje scrise: 1,044
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Corsa 2006 z13dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Oct 2007

  • Mesaj Privat
victorgtc a scris:Salut!
Am cumparat de curand un GTC de la RUCOM Craiova si nu am putut sa comand si covorase,desi acestea erau trecute printre optiuni. Shocked Mi se pare ciudat,pt ca tot ei (RUCOM Craiova) s-au oferit apoi sa imi vanda un set de covorase din cauciuc cu 350ron,in conditiile in care optiunea in lista costa numai 30euro.
In fine nu am vrut sa-mi stric bucuria si sa incep o cearta cu ei si am cumparat masina fara covorase,dar nici sa le dau 350ron nu vreau. Twisted Evil
Sincer eu as vrea sa imi iau un set de covorase din material textil si neaparat GM.
Aveti idee cat costa,sunt placute la vedere,sunt rezistente,de unde pot sa imi cumpar,sau daca cineva de pe forum imi poate vinde un set nou? Question
Astept sfaturi de la cei care s-au confruntat cu o astfel de problema.

Multumesc!

eu am postat un anunt ca le vand pe ale mele daca esti interesat si iti plac, ia legatura cu mine si mai discutam
https://www.clubopel.com/vie...46&highlight=
  • as3dyum

  • Mesaje scrise: 1,044
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Corsa 2006 z13dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Oct 2007

  • Mesaj Privat
scuze... abia acum am observat ca nu e vorba de o astra...mult succes in cautari!
Skip ads

  • andrei_amariutii

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006 Z16XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Oct 2008

  • Mesaj Privat
Salutare
Am rugamintea la <danut> sa-mi spuna si mie de unde imi pot lua un set de covorase pt. ca sunt proaspat posesor de opel astra H; am incercat sa-i dau pe privat insa faptul ca nu am mai mult de 10 posturi nu pot sa fac acest lucru.

Multumesc anticipat.
  • danutz

  • Mesaje scrise: 336
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2008 z16xer
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Feb 2006

  • Mesaj Privat
pt ca nu pot sa scriu magazinul iti recomand sa ma suni si o sa iti pot spune de unde si cum poti ajunge acolo ,numarul meu 0745524482
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR