Ai uitat parola?


  1. Home
  2. In-Car Entertainment
  • toi_rapid

  • Mesaje scrise: 118
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Sep 2008

  • Mesaj Privat
aseara am incercat sa-l scot ca sa pun altul , am bagat ""4 sulite " pe care le-am miscat in toate directiile dar degeaba , iar dupa ce m-am chinuit o gramada acu nu mai merge nici ala (radio ) vechi .Am atins ceva oare pe acolo?innebunesc

E cineva in bucuresti care se pricepe sa-l scoata?
  • Florian S

  • Mesaje scrise: 7
  • Locatie: Alba
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Oct 2008

  • Mesaj Privat
De scos se scoate cu doua extractoare in forma de U care au si un virf de agatat pe capete asa ca ar fi bine sa cuti un service de electronice ca de obicei au si extractoare
  • Mircea[SB]

  • Mesaje scrise: 676
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Astra 1995 1.7 TDS TC4EE1
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jan 2007

  • Mesaj Privat
eu de exemplu nu am reusit sa il scot nici cu extractor deala. nu stiu in cazul tau dar la mine era stricat cass-ul de tot. dupa ce am desfacut stifturile alea filetate (cu imbus in cap ce se vad pe capac) am bagat mine de pix(cuie sau ce ai tu la indemana pe acolo ca sa incapa pe gaurile alea) ca sa ii desfac clemele. mai apoi am luat o sarma destul de groasa si am legato prin casetofon(mie imi era si rupta fata si vai de capu lui). si mam proptit bine cu picioarele in podea si am tras cat am putut de tare si deabia deabia a vrut sa iasa Sad. e mult pana misca pentru ca are mufele in spate si tre sa iasa din ele. acuma vezi tu ce solutie gasesti in functie daca mai merge/nu mai merge cass-ul vechi, daca il mai pastrezi sau nu. bafta
  • buruta vectra

  • Mesaje scrise: 59
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1996 18i 16v
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Oct 2008

  • Mesaj Privat
castigi timp si nu te mai enervezi daca apelezi la un montator sunt o groaza si nu ia scump
Skip ads

  1. Home
  2. In-Car Entertainment

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR