Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Tigra
  3. Tigra B
  • pliktisit

  • Mesaje scrise: 28
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Oct 2005

  • Mesaj Privat
Salut la toti colegii de forum.........fiind nou trebuie sa va salut intai. Vreau sa achizitionez o Tigra CC si as vrea sa-mi recomandati un dealer din bucuresti de unde sa achizitionez masina. Am tot citit posturile voastre si am vazut destule critici la adresa lor si la modul cum se comporta atunci cand te duci in service........si de aceea as vrea sa stiu care dealer din bucuresti e profesionist si la capitolul service si intretinere nu doar la vanzare. Ca daca se port frumos atunci cand imi vand masina si apoi ....... mai bine nu le bag bani in conturi degeaba. Am fost pana acum la Opel GTT sa cer o oferta de pret. E prima data cand achizitionez Opel si nu stiu nimic despre calitatea service-urilor.
Skip ads

  • emmanuel

  • Mesaje scrise: 235
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Feb 2005

  • Mesaj Privat
Poti incerca Union motors in Otopeni !! Treaba e ca traim in Romania si nu te poti baza intotdeauna pe oameni !! Daca nu-i place fata ta nu ai nici o sansa la service !! Langa Plaza s-a deschis mai nou Radacini opel !! Si in ultimul timp am tot auzit de gold & platin !! Vezi si tu !!
  • VIPER

  • Mesaje scrise: 306
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Sep 2004

  • Mesaj Privat
Tocmai se scria de zor ca Union Motors e in lichidare. Si asa si este. Apoi, Radacini e nou deschis. Se stie ceva concret despre ei? Ca asa, zic toti ca sunt cei mai buni...
  • pliktisit

  • Mesaje scrise: 28
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Oct 2005

  • Mesaj Privat
O sa trec si pe la SIAB in week-ul asta sa vad poate obtin un mic discount, apoi ma hotarasc de unde o cumpar si cand o sa ma duc la prima revizie o sa va bat din nou la cap Very Happy
Skip ads

  • emmanuel

  • Mesaje scrise: 235
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Feb 2005

  • Mesaj Privat
La siab s-au prezentat cei de la GTT cu care eu pot spune ca nu am avut cele mai placute experiente !! (legat de service)
  • pliktisit

  • Mesaje scrise: 28
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Oct 2005

  • Mesaj Privat
La siab am inteles ca se schimba in fiecare zi cate un dealer. De exemplu cand am fost eu duminica erau cei de la erebus. Pana la urma am hotarat si o sa merg pe mana celor de la di-bas, astazi urmand sa fac comanda.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Tigra
  3. Tigra B

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR