Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  • alexe.marius

  • Mesaje scrise: 9
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Sep 2008

  • Mesaj Privat
aud prima data de curatarea throttle si egr. pe unde as putea sa merg sa fac si eu treaba asta si cam cat inseamna la buget?
  • alxgudea

  • Mesaje scrise: 479
  • Locatie: Cluj Napoca
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Jun 2006

  • Mesaj Privat
pai cam orice mecanic mai priceput face asa ceva...nu cel care da numai cu ciocanul si schimba bucsi de dacie....unul care mai face si fineturi gen curatat injectoare, poate care mai are si o scula de diagnoza..cam asta ar fi "portretul" unui mecanic mai rasarit...in privinta banilor, nu e foarte mult...e o manevra destul de simpla...dependent de obraz-aria de lucru-client*faima, poate fi vorba de 100-200..?! lei....
  • popescu iulian

  • Mesaje scrise: 1,400
  • Locatie: Timisoara
  • Masina: Antara 2012 A22DMH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jun 2006

  • Mesaj Privat
alxgudea- esti din cluj asa ca iti poti permite sa dai o fuga aici http://www.uleidemotor.com/...22&prod_id=32 e la voi in Cluj la iesirea spre Jucu, si ia-ti uleiul ala de ti l-am prezentat (Mobil 1 10W40 High mileage) si nu o sa iti para rau. E cel mai bun ulei recomandat pentru motare cu km multi si care au mers cu diferite tipuri de ulei, pt motoare a carui istoric nu il cunosti pe deplin. O sa ai o revelatie dupa 2 schimburi de astfel de ulei.
  • alxgudea

  • Mesaje scrise: 479
  • Locatie: Cluj Napoca
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Jun 2006

  • Mesaj Privat
multumesc tuturor pentru sfaturi..
aseara am fost la intalnirea noastra de aici de la cluj si "mesterul-director-manager-patron- omul cu laptopul-prieten cu nea vasile" @jE impreuna cu baietii m-au sfatuit si ei in aceasta privinta...am sa incerc varianta cu mobil1 si va nunt cam ce s-a mai intamplat..
multumesc inca odata!
alex
Skip ads

  1. Home
  2. Probleme Tehnice

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR