Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  • frumushel

  • Mesaje scrise: 330
  • Locatie: Braila
  • Masina: Astra 2008 Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Oct 2008

  • Mesaj Privat
Am gasit masina lovita in parcare (portiera stanga fata) exact pe armatura.Cei mai multi tinichigeri mi-au spus ca nu se baga sa o indrepte fiindca in general nu prea iese bine ,nici culoarea, nici forma, la vopsire.Asa ca m-am gandit sa ma duc la CASCO (am full).
In primul rand m-am dus la consilierul meu de asigurari si mi-a spus ca cel mai probabil o sa-mi schimbe toata portiera.Acum va intreb pe dumnevoastra: Daca imi schimba portiera, mi-o da inapoi pe cea lovita?
Nu de alta, dar nu prea sunt intro pasa buna cu banii si macar mi-as scoate ceva bani din franciza pe ea la dezmembrari. Confused
  • Dorin.Opel

  • Mesaje scrise: 89
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Oct 2008

  • Mesaj Privat
Daca-ti vor scrie cei de la CASCO pe actul de reparatii "cu returnare", atunci nu o poti lua inapoi. Daca nu vor srie nimic in acest sens atunci o poti lua tratand chestia asta cu cei din service...
  • frumushel

  • Mesaje scrise: 330
  • Locatie: Braila
  • Masina: Astra 2008 Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Oct 2008

  • Mesaj Privat
Dorin.Opel a scris:Daca-ti vor scrie cei de la CASCO pe actul de reparatii "cu returnare", atunci nu o poti lua inapoi. Daca nu vor srie nimic in acest sens atunci o poti lua tratand chestia asta cu cei din service...

Am fost azi la casco, si dupa o asteptare de 3 ore (asta mi-a adus aminte ca m-am intors in Romania... Rolling Eyes ) am reusit sa deschid dosarul de pagube.
nu-mi vor da portiera inapoi deci....
No free
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR