Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • adi constantin

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Vectra 1996
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Nov 2008

  • Mesaj Privat
nic nu stiti cat ma bucur ca am reusit sa intru in cercul vostru...
mi-am luat de putin timp si io un opel si lucrurile stau altfel, sunt f multumit de masina mea kair dk e vb de un sh.
e vb despre un vectra b, 1.8 16v, model 96. masina merge f bn si arata intr-un mare fel! are venti de17 inch si anvelope sport late si f inguste( au balonul f mic).
toti amicii mi-au zis ca sunt f misto dar un tip d la un service mi-a zis ca intra-adevar sunt frumoase dar f pretentioase si k o sa imi distruga o gramada de kestii(amortizoare, etc)ce parere aveti?
sa imipun jenti de 15, standard?
imi poate crea probleme la rar, k abia am kumparat-o si urmeaza sao inscriu. dk aveti bunavointa... dati un semn... ku mare respecct!
.adi constantin
  • ZouZou

  • Mesaje scrise: 715
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2004 Z13DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Sep 2007

  • Mesaj Privat
poi bine ai venit in club. pana sa sara lupii astia batrani pe tine iti sugerez sa nu mai scrii cu limbajul de mirc, nu prea il accepta Smile cat despre vectra si ce vrei sa mai stii de ea poti sa ne prezinti masina aici : https://www.clubopel.com/viewforum.php?f=1 si acolo se vor uita mai multi la ea si-ti vor da sfaturi. numai bine
  • mihdoi

  • Mesaje scrise: 726
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Meriva 2006 Z16XEP 77kW
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Mai 2006

  • Mesaj Privat
Sa o stapanesti sanatos.
Iti intelegem bucuria, dar, pe langa recomandarile lui ZouZou imi permit sa mai fac si eu una:
ca sa putem comenta, trebuie sa o vedem si ca sa o vedem, trebuie sa mai pui si poze.
Rog un moderator/admin sa mute subiectul la sectiunea potrivita
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR