Ai uitat parola?


  1. Home
  2. In-Car Entertainment
  • plaurentiu

  • Mesaje scrise: 6
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Oct 2005

  • Mesaj Privat
Aveti idee cam cat ar trebui sa coste montatul a 2 boxe pe spate si a 4 tweetere ?
Caci dealerul imi cere 40 EUR+TVA pe asta si mie mi se pare cam mult (3-4 ore de manopera !) Rolling Eyes
Skip ads

  • LEXXX

  • Mesaje scrise: 1,019
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2004 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Jan 2005

  • Mesaj Privat
Pai unde vrei sa le pui? Nu ai putea sa faci chestia asta singur?
  • Forbes

  • Mesaje scrise: 188
  • Locatie: BUCALE
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Jul 2005

  • Mesaj Privat
in spate te referi in usile din spate? Daca da pot sa-ti spun ca pretul variaza oricum vreo 500k-800k tot te costa.Dar atentie Exclamation asta doar eventual manopera ptr ca o sa-ti trebuiasca niste inele de plastic ptr a prinde boxele si alea te costa cam 600k... Si un tip meserias ptr ca firele nu prea sunt trase chiar pana in portiere din spate...e o smecherie pe acolo....
  • plaurentiu

  • Mesaje scrise: 6
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Oct 2005

  • Mesaj Privat
Boxele trebuie puse in portiere.

Aha, deci dupa cum spune Forbes mai bine le dau la dealer 1700k ca nu e cu mult mai scump, dar macar o face el inainte de a-mi da masina. Very Happy

Mersi.
Skip ads

  • Corsa_1.2

  • Mesaje scrise: 155
  • Locatie:
  • Masina: Corsa 2002
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Oct 2005

  • Mesaj Privat
Mi se pare un pret destul de mare! Eu mi-am schimbat singur difurile fata si tweeterele din corsa c si nu e mare lucru. Ce difuzoare vrei sa-ti pui? Sunt firme specializate care te indruma ( GRATIS ) la alegerea optima pt buzunarul tau. Contra cost asigura si montare pro si din cate vad pretul tau, garantat te va costa mai putin.
  • Forbes

  • Mesaje scrise: 188
  • Locatie: BUCALE
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Jul 2005

  • Mesaj Privat
Corsa de ce ti se pare scump 500k montajul?...plaurentiu ai grija ca in pretul cerut de dealer sa fie incluse si inelele ca daca nu, e fff scump.Smecheria cu boxele e ca firele nu sunt chiar trase pana la portiera din spate ci doar pana la intrare in mufa electrica si apoi ..ciu-ciu... Very Happy
  • Corsa_1.2

  • Mesaje scrise: 155
  • Locatie:
  • Masina: Corsa 2002
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Oct 2005

  • Mesaj Privat
Da mi se pare scump, adica eu n-as da bani la unu pt niste chestii pe care le-as face singur. Tot ce ai nevoie e o surubelnita in stea ( in caz ca sunt aceleasi soroafe Smile ca la corsa. Cu 1.7 milioane fac 883 km Razz iar cu 500.000 fac 259 km Razz
  • plaurentiu

  • Mesaje scrise: 6
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Oct 2005

  • Mesaj Privat
Difuzoarele le iau de la dealer, in contul ofertei aleia promotionale cu accesorii de 500EUR gratuit.

Am sa intreb de inele si materiale, buna idee !
Skip ads

  1. Home
  2. In-Car Entertainment

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR