Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • marius radu

  • Mesaje scrise: 429
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Sep 2004

  • Mesaj Privat
Salutare tuturor!

Doresc sa va instiintez ca de acum voi calatori prin tara pentru relatii de afaceri pentru firma unde lucrez. Orasele principale, pentru moment, pe care le voi vizita sunt:
Cluj-Napoca
Iasi
Constanta
Brasov
Craiova
Timisoara
Intrucat plec din Bucuresti exista si alte orase pe care le tranzitez.
Daca cineva este interesat sa trimita sau sa primeasca ceva, puteti sa postati pe site, pm, raducu68mar@yahoo.com sau telefon: 0722 511 398.

Nu costa nimic (eh, un suc sau o bere fara alcool merg, dar cu masura Razz ), nu transport marfuri periculoase (arme, droguri, trafic de "carne", etc.). Cat despre bani - las la latitudinea fiecaruia.

Succes.
Skip ads

  • zero

  • Mesaje scrise: 307
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Jul 2005

  • Mesaj Privat
Cool!
Poate o sa fac eu Cluj-Bucuresti cu tine.

Trebuie sa transcriu masina, si din ce am inteles, in Bucuresti ii catastrofa. Cineva mi-a recomandat sa ma duc sa radiez masina acolo si sa vin sa imi scot numere temporare de aici (deci nu pot merge cu masin).
  • marius radu

  • Mesaje scrise: 429
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Sep 2004

  • Mesaj Privat
Daca radiezi masina in Bucuresti (sa inteleg ca ai numar de Bucuresti la ea?) poti sa iei in aceeiasi zi nr. rosii (provizorii) de la alt ghiseu - le montezi pe masina ta si...drum bun pan' la Cluj. La Cluj te duci si iei numere definitive, dupa RAR, normal.

Daca vrei sa vii cu mine, nici o problema, dar intoarcere ma opresc in Sibiu, dorm acolo si plec a doua zi. Sau, ai zis pentru alta data cand mai vin in Cluj?
  • zero

  • Mesaje scrise: 307
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Jul 2005

  • Mesaj Privat
Din ce am inteles eu, cozile sunt imense pe acolo ... si asa, as avea de stat la singura coada, dar nu ma pot duce cu masina.

Momentan, se amana un pic, ca un cretin m-a izbit din spate azi.
Skip ads

  • GKoo

  • Mesaje scrise: 48
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1997 X25XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Oct 2004

  • Mesaj Privat
nu e chiar asa nasol cu cozile in buc. era mai demult balamuc mare dar au renovat cladirea si au schimbat putin ghiseele acolo. daca vrei sa faci o afacere te duci la radiere si iti iei rand si la numere rosii in acelas timp. si dupa ce ai radiat-o ti-ai luat imediat si numere rosii... mai mult de 2 ore nu-tzi ia toata afacerea.
  • marius radu

  • Mesaje scrise: 429
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Sep 2004

  • Mesaj Privat
Va rog postati numai la subiect... sau folositi pm.
  • marius radu

  • Mesaje scrise: 429
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Sep 2004

  • Mesaj Privat
Saptamana aceasta voi fi in Cluj si voi trece si prin Pitesti, Rm.Valcea, Sibiu, Alba Iulia, Turda.
Mai am 4 stickere = 4 beri. Cu sau fara alcool! Very Happy
  • Jacks

  • Mesaje scrise: 175
  • Locatie: Oradea
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Mai 2005

  • Mesaj Privat
bine omule si in oradea cand ajungi? si aici avem telefonie mobila asa ca poti sa-i convingi pe sefi sa faca afaceri si aici. nu de alta dar am de trimis ceva inflamabil la florinke,robert etc.. si nu in ultimul rand placerea de a vorbii cu tine.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR