Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • ratoiu2001

  • Mesaje scrise: 285
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Sep 2008

  • Mesaj Privat
http://www.youtube.com/watch?v=fjSlOOYIkCE
Skip ads

  • mark

  • Mesaje scrise: 1,429
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 1999 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jan 2008

  • Mesaj Privat
nu mai pot comenta nimic ... ma mir ca ne mai tine pamantul ...
  • tannu

  • Mesaje scrise: 775
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Dec 2007

  • Mesaj Privat
Cu parere de rau si fara niciun fel de ironie va intreb pe toti... Voi chiar credeti ca petitiile astea au vreun rezultat ? Sincer, ma indoiesc.
Daca se trezeste un american sa faca o petitie contra consumarii sarmalelor sau a micilor pe baza nu stiu carui motiv si se strang, nu 1000, ci 1.000.000 de semnaturi (de prin alte tari, evident... ca romanul doar n-o sa fie prost sa semneze asa ceva Laughing), credeti ca statul roman o sa interzica lucrul asta la vederea petitiei si voi o sa renuntati sa mai mancati sarmale sau mici ? Ma indoiesc, din nou.

PS: A nu se intelege gresit mesajul meu. Sunt de acord cu voi si impotriva masacrarii animalelor pt distractie. Una e sa ucizi un animal din nevoia de a te hrani (pt a putea trai) si alta e sa o faci din amuzament. Totusi sa nu uitam ca mult mai grav decat lucrul de mai sus este faptul ca acest tip de "distractie" se intampla zilnic in lumea asta, cu oameni. Ma refer, bineinteles, la psihopati, criminali in serie, "baietasi de cartier" care isi dovedesc barbatia omorand un om pt a fi acceptati intro banda, la armate si rebelii de prin tarile comuniste sau aflate sub dictatura militara, etc, etc. Cred ca sunt mult mai grave lucrurile astea. Si cate 10 milioane de semnaturi pe 10 milioane de petitii nu le pot opri. Ce va face sa credeti ca masacrarea acelor delfini va fi oprita ?...
  • biela-manivela

  • Mesaje scrise: 2,912
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Vectra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2007

  • Mesaj Privat
tannu a scris:Cu parere de rau si fara niciun fel de ironie va intreb pe toti... Voi chiar credeti ca petitiile astea au vreun rezultat ? Sincer, ma indoiesc.
Daca se trezeste un american sa faca o petitie contra consumarii sarmalelor sau a micilor pe baza nu stiu carui motiv si se strang, nu 1000, ci 1.000.000 de semnaturi (de prin alte tari, evident... ca romanul doar n-o sa fie prost sa semneze asa ceva Laughing), credeti ca statul roman o sa interzica lucrul asta la vederea petitiei si voi o sa renuntati sa mai mancati sarmale sau mici ? Ma indoiesc, din nou.

Perfect de acord cu tine!
Skip ads

  • Boogie

  • Mesaje scrise: 991
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Dec 2006

  • Mesaj Privat
Am semnat si eu...
  • strutzzy

  • Mesaje scrise: 236
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2008 Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jul 2007

  • Mesaj Privat
Nu este un ritual prin care tinerii arata ca au devenit barbati. Este vorba despre o traditie de-a lor, vanatoarea este pentru consum, nu pentru distractie. Aceasta vanatoare se numeste Grindadrap. Nu vreau sa le iau apararea, nu sunt de acord cu omoratul animalelor pentru distractie. Daca acele animale sunt omorate pentru consum, dupa mine procesul trebuie sa fie cat mai "uman" cu putinta, din pozele alea nu prea pare asa.
  • Nistor

  • Mesaje scrise: 22
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Astra 2005 Z19DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Oct 2008

  • Mesaj Privat
Nu stiu cat mai ajuta asta acum dar am semnat si eu.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR