Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • ZouZou

  • Mesaje scrise: 715
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2004 Z13DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Sep 2007

  • Mesaj Privat
Am cautat sa readuc la viata topicul cu taxa dar sunt multe pagini de rasfoit si nu am avut un rezultat. Asa ca am sa scriu direct (daca un moderator muta discutia poate face si un up topicului sa ne fie mai usor de gasit)

http://www.promotor.ro/nout...axei-auto-3630598

Eu unul voi fi prezent acolo, poate vor mai fi si altii de pe acest forum.

p.s. sper sa nu se considere reclama la siteul promotor sau ceva de genu. numai bine.
Skip ads

  • Gabi.B.HD

  • Mesaje scrise: 3,439
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 2011 A16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Daca mai cautai putin, poate reuseai sa postezi intr-un topic ce trateaza subiectul
https://www.clubopel.com/vie...43&highlight=
  • ZouZou

  • Mesaje scrise: 715
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2004 Z13DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Sep 2007

  • Mesaj Privat
of of my bad, am cautat doar pe sectiunea de discutii generale. rog un moderator sa inchida topicul sau sa-l uneasca la acea discutie. multumesc.
  • Tzepozzz

  • Mesaje scrise: 795
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2001 Y 17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Sep 2007

  • Mesaj Privat
las' ca merge si aici ca e mai vizibil
prezent si eu
Skip ads

  • phyton

  • Mesaje scrise: 232
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jun 2008

  • Mesaj Privat
Si mosu phyton va fi prezent! In semnatura sunt "felicitarile, masa si dansul" si cum la un
"prieten bun" ca Tariceanu ciofliceanu, nu poti sa te duci cu mana goala...iaca am facut o
"carte de vizita" pe care i-o prezint la Bucuresti! Laughing


  • DB77AAA

  • Mesaje scrise: 6,715
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH 200CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jan 2007

  • Mesaj Privat
Cred oricum ca e destul de tarziu pentru JOS, deja a dat tunuri destul, astfel va pleca singur.......
  • ZouZou

  • Mesaje scrise: 715
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2004 Z13DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Sep 2007

  • Mesaj Privat
pt cei care vin, poate ne intalnim si mergem organizat sa mai si discutam intre noi p'acolo Smile
  • indy

  • Mesaje scrise: 1,093
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2007 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2007

  • Mesaj Privat
nu eu nu as merge niciodata la asa ceva si probabil ca nu as fi nici de acord cu oamenii care sustin asta

sa faceti meeting in fata companiilor care concediaza (ilegal) femei insarcinate, acolo ati merge?

mie taxa asta mi se pare ca va mai frana exodul giorselor straine pe drumurile noastre; si va mai tempera poate mentalitati de duzina de genul: 'imi iau mertan sau bemveu, nu conteaza ca e mana a paispea, ca beau apa cu lamaie ca sa pun motorina cu pipeta, ca n-am bani de casco sau de reparatii....dar sa am sa ma dau mare!

parerea mea, va rog nu dati cu paru' Very Happy
Skip ads

  • Tzepozzz

  • Mesaje scrise: 795
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2001 Y 17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Sep 2007

  • Mesaj Privat
eu nu inteleg de ce ai postat aici
  • gcom61

  • Mesaje scrise: 935
  • Locatie: Giurgiu
  • Masina: Meriva 2005 z14xep
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Mai 2008

  • Mesaj Privat
Poate prefera "tovarasia "DACIA (stiti voi cum se citeste),ca de,sunt autohtone,si "da de lucru romanilor"
  • jE

  • Mesaje scrise: 8,458
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2006

  • Mesaj Privat
tzepozzz, gcom61, omul si-a expus parerea. De ce va inflamati?
  • Tzepozzz

  • Mesaje scrise: 795
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2001 Y 17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Sep 2007

  • Mesaj Privat
mi se parea normal sa posteze aici dupa ce ar fi citit in prealabil https://www.clubopel.com/vie...sc&start=1460
din cate imi dau eu seama topicul "Cine merge?" este adresat persoanelor care sunt impotriva taxei si care se duc la miting, asa ca nu inteleg de ce a postat aici un sustinator al taxei.
P.S. ca sa nu-i zic vreo doua-trei vorbe de dulce am preferat sa ma inflamez Wink
Skip ads

  • indy

  • Mesaje scrise: 1,093
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2007 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2007

  • Mesaj Privat
gcom61 a scris:Poate prefera "tovarasia "DACIA (stiti voi cum se citeste),ca de,sunt autohtone,si "da de lucru romanilor"


prefer opel
nou
  • phyton

  • Mesaje scrise: 232
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jun 2008

  • Mesaj Privat
Ploiestiul a obtinut autorizatie de miting pentru 12 Decembrie !!! Plecarea la orele 12:00 de pe str. Petrolului (Bariera Bucuresti) pana la Km. 6! Timp acordat: 1 ora ! Nu se scandeaza obscenitati! Nu se opreste pe traseu! Nu se blocheaza banda a -II-a de circulatie! Asteptam cat mai multi participanti! Va multumim!

Si pe 13 vom fi la Bucuresti !!!


PS Pentru INDY.... indiana jones poate nu toti au avut sansa si norocul tau cu banii in viata...asa ca lasa-ne si pe noi astia mai amarati sa traim! Sau macar...nu mai "arunca" cu pietre in noi! nu toti putem avea o masina ca a ta...ar fi comunism curat...toti la unison... Laughing Multumiri de intelegere.......
  • gabi_feraru

  • Mesaje scrise: 142
  • Locatie: Sibiu
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Nov 2008

  • Mesaj Privat
phyton a scris:


Jumatate s-a rezolvat. In curand veti putea sa scrieti: "Jos Stolojan!".
  • vali17kar

  • Mesaje scrise: 378
  • Locatie: Arad
  • Masina: Vectra 2001 Z 16 XE(EURO 4)
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Aug 2008

  • Mesaj Privat
Tzepozzz a scris:mi se parea normal sa posteze aici dupa ce ar fi citit in prealabil https://www.clubopel.com/vie...sc&start=1460
din cate imi dau eu seama topicul "Cine merge?" este adresat persoanelor care sunt impotriva taxei si care se duc la miting, asa ca nu inteleg de ce a postat aici un sustinator al taxei.
P.S. ca sa nu-i zic vreo doua-trei vorbe de dulce am preferat sa ma inflamez Wink
Mi se pare normal sa te ,,inflamezi" cand auzi asa ceva!Si adevarul este ca nu toti ne permitem citez,,giorse straine"(cum afirma indy).Altii au posibilitati limitate si se multumesc si cu un <<mertzan>> sau <<bmw>>,chiar daca este a 14-ea mana!Si apropo,daca tu ai ,,gioarsa" din 2007,asta nimeni n-are de unde stii ca nu ti regim si nu bagi motorina cu pipeta!Asta ar fi doar problema ta strict personala!Asa ca ,fara afirmatii de genu asta,te rog! :evil:Si daca iti permiti OPEL NOU,cumparati-l,sa-ti de-a Domnul sanatate,nimeni nu te opreste,dar nu injosi lumea pe fata!
  • Bebel

  • Mesaje scrise: 159
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Dec 2008

  • Mesaj Privat
o masina din 2002-2003 nu e chiar gioarsa si clar e mai buna decat loganul. taxa e aiurea rau de tot si dupa ce ca era mare a mai si triplat o mister tari. dar asa e cand ai actiuni, la citroen parca. cand vroiam sa fac si eu un imprumut de vreo 8000E sa iau primul meu opel scumpeste asta taxa. acu astept sa vad ce o sa faca noul guvern. cu noua taxa in loc sa platesc 1000E ar trebui sa platesc 3000 in caz ca as reusi sa iau ce vreau. sper ca meetingul asta va rezolva ceva.

ma scuzati, frustrari de incepator Very Happy
  • phyton

  • Mesaje scrise: 232
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jun 2008

  • Mesaj Privat
gabi_feraru a scris:
Jumatate s-a rezolvat. In curand veti putea sa scrieti: "Jos Stolojan!".

Muuuuaaaahhhhhh......dialoghez cu fantoma trecutului ! Laughing
Nu crezi ca gandesti un pic preconceput? Sau ai calitati de premonitorii de mama omida?
Vom asista la ce vor face viitorii guvernanti.. iar daca va fi nevoie schimbam si cealalta jumatate! Dar pina la proba contrarie...nu trebuie sa ne dam cu parerea...preconceput!
  • phyton

  • Mesaje scrise: 232
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jun 2008

  • Mesaj Privat
Ploiesti 12-12-2008!
http://www.youtube.com/watch?v=ZUR_Q-JvuiY
Laughing
  • Bebel

  • Mesaje scrise: 159
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Dec 2008

  • Mesaj Privat
phyton a scris:Ploiesti 12-12-2008!
http://www.youtube.com/watch?v=ZUR_Q-JvuiY
Laughing


sunt curios ce o sa fie maine in bucuresti. mai naspa e ca tariceanu deja e jos. stolojan trebuie sa se ocupe de asta acum, si cat mai repede.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR