Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  • MAVERICK86

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Nov 2008

  • Mesaj Privat
Vreau sa-mi iau un Vectra b cu tapiterie piele si anume ma intereseaza sa fie bej. Dar vreau sa aflu ce parere au posesorii a astfel de "bijuterie" in masina proprie. Adica ce dexavantaje prezinta piele bej.
Skip ads

  • naku

  • Mesaje scrise: 16
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 z20let
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Aug 2007

  • Mesaj Privat
dezavantajele la piele sunt aceleasi indiferent de culoare, intretinerea se face la fel.
eu am piele crem pe masina si e ok.
  • bertone

  • Mesaje scrise: 2,294
  • Locatie: buzau
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Se poate da un raspuns si la obiect in legatura cu pielea bej de pe vectra B si anume ca , pe langa faptul ca se murdareste destul de repede daca nu esti atent , pune ca este si piele din aceea lucioasa care are doua mari "calitati" : vara zici ca ai facut pe tine cand te dai jos din masina ( iti recomand pantalonii de in daca vrei sa intoarca toata lumea capul ) , iar iarna pana se incalzeste scaunul faci spondiloza asa dev rece tine .
Doamne ajuta ca i-a dus capul pe Astra H sa schimbe textura tapiteriei de piele
  • Maverick

  • Mesaje scrise: 1,186
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2003 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Mai 2006

  • Mesaj Privat
Am facut putina curatenie.

Daca continuati, inchid topicul.
Skip ads

  • MAVERICK86

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Nov 2008

  • Mesaj Privat
bertone a scris:Se poate da un raspuns si la obiect in legatura cu pielea bej de pe vectra B si anume ca , pe langa faptul ca se murdareste destul de repede daca nu esti atent , pune ca este si piele din aceea lucioasa care are doua mari "calitati" : vara zici ca ai facut pe tine cand te dai jos din masina ( iti recomand pantalonii de in daca vrei sa intoarca toata lumea capul ) , iar iarna pana se incalzeste scaunul faci spondiloza asa dev rece tine .
Doamne ajuta ca i-a dus capul pe Astra H sa schimbe textura tapiteriei de piele




Problema legata de frig iarna o stiam ca am avut piele neagra pe masina, dar auzisem de unii ca cea bej si anume pe vectra se coloreaza vara foarte repede si e problematic s-o mai aduci la culoare initiala
  • bertone

  • Mesaje scrise: 2,294
  • Locatie: buzau
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Asta nu stiu daca se coloreaza , dar ar fi de kko sa-si schimbe culoarea in fucntie de hainele mele ( porti si tu haine albe - bej Smile
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR