Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  • criss-popa

  • Mesaje scrise: 7
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Dec 2008

  • Mesaj Privat
Am un opel vectra c din 2005 si nu prea am dotari Confused , as vrea sa stiu si eu de unde imi pot cumpara cate ceva ( ex : proiectoare + grile, instalatie originala pentru spalatoare faruri, geamuri electrice spate etc) . Am fost la reprezentanta si m am lovit de preturi destul de ridicate Evil or Very Mad . Ma intereseaza ceva gen dezmembrari Wink etc
  • 26mad

  • Mesaje scrise: 453
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2004 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Apr 2008

  • Mesaj Privat
si eu as dori spalatoare faruri..numai ca tb schimbata si bara...sau taiata...
  • criss-popa

  • Mesaje scrise: 7
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Dec 2008

  • Mesaj Privat
bara se gaureste , nu este greu , mai aiurea vine instalatia cu motorase care trebuie ( mi se pare ) bagate in bara , nushtu sigur...cine ne ajuta si pe noi Question
  • CristianTM

  • Mesaje scrise: 3,721
  • Locatie: Timisoara
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Mar 2006

  • Mesaj Privat
Situatia e cam nasoala, la o astfel de masina, la TOATE dotarile pe care nu le ai de la inceput, daca vrei sa ti le pui iesi MUULT mai scump decat ti-ai fi luat masina cu toate dotarile sau cat mai multe. Singura solutie este de pe la schroturi, muulta munca, documentare si pricepere, timp liber si multe resurse consumate. Oricum per total, foarte dezavantajos. Nu vreau sa va sperii pe cei care vreti mai multe dotari pe masinile voastre, ci sa va pun in tema iar daca cineva care intentioneaza sa isi ia masina de acum in colo si citeste topicul acesta, mesajul este: luati de la inceput cu cat mai multe dotari, dupa aceea va fi mult prea scump si/sau mult prea complicat.

CristianTM.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR