Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • AirBoy

  • Mesaje scrise: 43
  • Locatie: Harghita
  • Masina: Vectra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Mar 2009

  • Mesaj Privat
Am un amic, si-a pus pe Logan, muge foarte realist, imi place la nebunie. El l-a luat din Ungaria, intrebarea mea este, daca exista asa ceva pe la noi si unde as putea gasi?
Si un pret orientativ.
Am cautat pe net, fara rezultate prea mari, doar pe ebay am gasit cate ceva.
Multumesc.
Skip ads

  • D_M_G

  • Mesaje scrise: 2,274
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Feb 2009

  • Mesaj Privat
Vad in garajul tau un Opel frumos....si trebuie sa te dezamagesc.... Sculele astea destepte se potrivesc de minune pe Dacii...nu conteaza modelul ! La Opel nu prea merg Laughing ....dar daca tii neaparat...mai cauta !!!
  • elegance

  • Mesaje scrise: 3,088
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2000 Y 17 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jul 2006

  • Mesaj Privat
Nu am prea inteles ce e ala bullhorn dar daca e ceva de genul:


si eu vreau. Very Happy
  • D_M_G

  • Mesaje scrise: 2,274
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Feb 2009

  • Mesaj Privat
Nu am prea inteles ce e ala bullhorn dar daca e ceva de genul:

Cred ca amicul mai degraba doreste "goarna" asta ce imita un taur... Smile
Sunetul ei se aude bine spre sfarsitul clipului acesta...


Skip ads

  • SUPERDRAGOS

  • Mesaje scrise: 2,680
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Frontera 2001 3.O DI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Aug 2007

  • Mesaj Privat
Cam trage sa moara taurul din goarna astuia...
  • AirBoy

  • Mesaje scrise: 43
  • Locatie: Harghita
  • Masina: Vectra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Mar 2009

  • Mesaj Privat
Ma interesa ideea in sine, nu neaparat sa-l pun pe Opel. Intre timp am gasit ceva la 170-200 ron, e mult, de banii astia mai bine bag altceva pe ea. Mugetul in sine e hazliu, am inteles ca si amicul meu e cam pandit de unii politai si-l actioneaza doar prin curti/garaje/drumuri forestiere Smile
  • D_M_G

  • Mesaje scrise: 2,274
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Feb 2009

  • Mesaj Privat
AirBoy a scris:Ma interesa ideea in sine, nu neaparat sa-l pun pe Opel. Intre timp am gasit ceva la 170-200 ron, e mult, de banii astia mai bine bag altceva pe ea. Mugetul in sine e hazliu, am inteles ca si amicul meu e cam pandit de unii politai si-l actioneaza doar prin curti/garaje/drumuri forestiere

Probabil ca acest dispozitiv este pneumatic...eu am avut instalat cu multi ani in urma un dispozitiv electronic cu 5 sunete ce imita diferite animale/pasari si 5 sunete cu cu diferite sirene. Fiind mai tanar si fara minte, am cuplat pe frana un sunet ce imita perfect mugetul unei vaci si la o trecere de pietoni, acordand prioritate la doua babete.....am franat! Laughing Babetele au interpretat in mod ofensator aceste sunete si m-am ales cu dracuieli si blesteme cat cuprinde...in plus intr-o noapte de Paste, dorind sa ajung mai repede spre casa, in marea imbulzeala de trafic creata in jurul unei manastiti prahovene, am actionat una din sirene..... cea a politiei binenteles! Am trecut cu bine de multe masini, toti trageau pe dreapta, Smile numai ca in capatul soselei ma astepta falnic...politia! Urmarea.....amenda plus talon! Urmatorul pas a fost....demontarea "sculei" si oferirea ei cadou unui bun "prieten"...
Sa fim seriosi....nu cauti tu acest dispozitiv numai asa...de amorul artei! Nu are nici un efect daca nu-l pui pe masina.... Laughing

Iti dau raspunsul aici.... Este optiunea ta personala, nu te condamna nimeni pentru ea, numai ca vei fi vanat de politie si asta nu-ti va fi pe plac....cu siguranta! In plus trebuie sa realizezi ca aceste goarne pneumatice au un sunet extrem de puternic (ca in clipul postat de elegance) ceea ce poate duce chiar la un infarct, urmat de un deces al vreunui pieton mai slab cu inima! Si la noi in RO ...avem destui bolnavi cardiaci...este doar o parere personala! Tu faci cum doresti!!!



Ultima modificare facuta de D_M_G la Lun 04 Mai, 2009 10:08 am, modificat de 2 ori in total
  • AirBoy

  • Mesaje scrise: 43
  • Locatie: Harghita
  • Masina: Vectra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Mar 2009

  • Mesaj Privat
@ranga, am vazut la om, mi-a placut mugetul si (mi-)am pus intrebarea. Normal ca mi-a trecut prin cap sa-l montez, clar, dar am mai trancanit aseara cu omul si, nu stiu, dupa o noapte de somn... si la pretul care-l are, mi-a mai pierit din entuziasm.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR