Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Opel vs ...
  • cont-sters-27243

  • Mesaje scrise: 1,320
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Dec 2008

  • Mesaj Privat
Da-mi mie un Passat si iti dau in schimb o carte de gramatica, vad ca mare nevoie ai.
Skip ads

  • LISITA TONI

  • Mesaje scrise: 16
  • Locatie: Vrancea
  • Masina: Vectra 1997 X18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Sep 2012

  • Mesaj Privat
Vrei sa scriu gramatical nu-s profesor de limba Romana ca tine. Probabil ai lipsit la o ora de bun simt si pastreazat-i apropourile pentru tine . Eu mi-am exprimat o parere strict personala nu am vrut sa jicnesc pe nimeni ..... respect
  • opel4evar

  • Mesaje scrise: 35
  • Locatie: Botosani
  • Masina: Astra 1993 C14NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Nov 2012

  • Mesaj Privat
Ne-ai „jicnit" deja.

Nu trebuie sa fii profesor de lb. romana ca sa scrii corect.
  • jambonel

  • Mesaje scrise: 82
  • Locatie: Neamt
  • Masina: Astra 1995
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Aug 2011

  • Mesaj Privat
Ca brand ar fi passatul pe primul loc ca dotari pe acolo ca motorizari un pic peste passatu ca aspect un mic plus passatu confort vectra c peste intretinere vectra mai ieftina.
Skip ads

  • deleted-18977

  • Mesaje scrise: 2,349
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Mai 2008

  • Mesaj Privat
@jambonel, pe viata lu opelu meu daca am inteles ceva
reia te rog ,cu virgula dupa passatu Very Happy
  • pirvu_daniel

  • Mesaje scrise: 4,581
  • Locatie: Dolj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Victor, ma bucur cand iti gasesti timp sa mai intri si pe forum. Mi-ai inseninat ziua dupa o garda extrem de urata. Laughing Laughing
  • petrubv

  • Mesaje scrise: 148
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Vectra 2006 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Jul 2010

  • Mesaj Privat
Fratilor, dar virgulele le-ati lasat la soricei Smile , invatati sa le mai folositi si pe ele...
  • deleted-18977

  • Mesaje scrise: 2,349
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Mai 2008

  • Mesaj Privat
da,multumesc @Parvu Daniel [ nici pe aici nu mai e ce-a fost odata ,e oamenii sensibili si suparaciosi]

@lisita
si
@jambonel nu va suparati ,nu fiti sensibili ,asa e pana te acomodezi cu forumurile astea auto. Very Happy
oare autorul topicului ce vectra si-o fi luat Very Happy ca discutia e totusi de acum 3 ani si
Skip ads

  • petrubv

  • Mesaje scrise: 148
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Vectra 2006 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Jul 2010

  • Mesaj Privat
Pai din moment ce autorul topicului este membru de 4 ani si are doar 4 postari, eu zic ca este clar ca nu si-a luat opel, a optat la passat.
  • deleted-18977

  • Mesaje scrise: 2,349
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Mai 2008

  • Mesaj Privat
ba nu .si-a luat opel dar locuieste intr-o zona fara acces la internet ,de aia nu a mai intrat pe aici
mi-am pus eu ,,antenele,, sa-l caute pe vw forum si n-au dat de el Very Happy
  • petrubv

  • Mesaje scrise: 148
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Vectra 2006 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Jul 2010

  • Mesaj Privat
Ahaa, da da, ce fraier sunt ca am putut sa cred asa ceva Smile) Noroc cu 'antenele' tale vik71.
  • alexhaiducu

  • Mesaje scrise: 780
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2008 Z17DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Dec 2009

  • Mesaj Privat
passat castiga detasat!
Skip ads

  • cont-sters-27243

  • Mesaje scrise: 1,320
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Dec 2008

  • Mesaj Privat
Haiducule, nici nu stiu in care topic sa iti raspund, azi ai stabilit recordul la postari in "versus".
Sarind peste greselile gramaticale facute (stiu, tastatura e de vina, tu stii gramatica), tin sa te anunt ca parerile tale "obiective" de samsar de TeDeIuri nu aduc nici un folos acestui forum.
Stiu ca pentru voi, samsarii de TeTeIuri emblema VW spune totul, marca suprema (in gradina voastra), sigla de luat ochii la toti prostii care arunca disperati banii pe Wv gandind in prostia lor ca si-au luat un miniAudi. Voua va place marca asta pentru ca o vindeti cel mai usor, cel mai profitabil profitand de prostia umana din Romania si de TeDeIul ala infipt in capul romanului ca un cui in capul unui puscarias.
Tu nu o sa poti fi niciodata obiectiv, tu vezi lucrurile doar din punctul tau de vedere. Tu nu tii masina aia pentru tine, o conduci 2000 de km si apoi o bagi pe gatul unui fraier sa se spele cu ea pe cap. Tu nu iti poti da cu parerea de fiabilitatea unei masini pentru ca tu doar le samsaresti. Vorba lui Becali, pac-pac.
Asa ca, lasa-ne nene, parerea unui samsar nu prea e de luat in seama.
  • alexhaiducu

  • Mesaje scrise: 780
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2008 Z17DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Dec 2009

  • Mesaj Privat
prietene! este corect ce ai spus! spun parerea doar din punctul meu de vedere! mi se pare corect! nu spun parerea lu nea gica cu care joc table! nici nu o cunosc! si nici nu ma intereseaza,ca el nu merge cu astfel de masini si parerea nu ar fi a lui ci influentata de ce a zis altii despre masini! cu scrisul ,asta e ! nu sant foarte trecut prin scoli,dar nu a fost o piedica sa comunic cu oamenii,poate au intalnit dificultati in citit si inteles cei sub pregatirea mea,ca altfel nu am cum sa imi explic daca foarte destepti sau incurcat in ce am scris eu! ae insemna sa ma duc si sa cert toti doctorii care scriu retete pentru pacienti! dar nu e problema! si inca ceva! eu nu sant samsar! ai inteles gresit! eu doar car masini pentru baieti care au bani sa le ia din vest si sa le revanda la noi! sant caraus de masini! castig si eu o amarata de paine!foarte greu! si inca ceva! samsarii astia pentru care aduc masinile nu aduc cotoarbe! aduc numai masini cu tuv de maxim 3 luni obtinut in vest!si inca ceva! eu nu imi bat joc de masini pe drumul de venit in romania!
  • elegance

  • Mesaje scrise: 3,088
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2000 Y 17 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jul 2006

  • Mesaj Privat
Si te-ai gandit tu, haiducul bisnitarilor sa intrii pe toate topicurile de la "opel vs" sa ne luminezi pe prostii de noi care nu am condus nimic in afara de ce scrie in semnatura.
Dute bate covorul ca ai adunat destule stelute azi. Wink
  • alexhaiducu

  • Mesaje scrise: 780
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2008 Z17DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Dec 2009

  • Mesaj Privat
imi pare rau sa vad ca nu ai o parere buna despre tine!opel club are sectiuni pe care cei care doresc sa le citeasca pot lasa si comentarii! academicienii nu sant intotdeauna multumiti de cei care nu sant asa elevati ca ei! o sa iti cer voie cand voi vrea sa imi spun parerea atunci cand se deschid noi discutii! nu de alta ,dar se pare ca suferi de prea mare importanta atunci cand sint si altii pe site si nu sant de acord cu parerile tale!sper sa ai un an mai bun!
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Opel vs ...

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR