Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • Boogie

  • Mesaje scrise: 991
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Dec 2006

  • Mesaj Privat
Dupa cum probabil v-ati prins din titlu trebuie sa ma duc sa-mi repar masina la un service agreat de Ardaf. Nu vreau sa ma duc in alta parte si sa stau dupa aia nu stiu cat timp sa-mi recuperez banii de la ei...
Intrebarea : stie cineva un service colaborator cu Ardaf-u' unde se lucreaza bine? (ca idee : trebuie schimbata usa de la sofer cu tot cu bandou + ornament prag stanga - nu trebuie sa fii super-mecanic sa faci treburile astea)... Parerea mea... Very Happy
  • rastafarianul

  • Mesaje scrise: 513
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Sep 2006

  • Mesaj Privat
Vezi la DAB, pe Fizicienilor
  • stocariu

  • Mesaje scrise: 733
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2003 z18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Jul 2006

  • Mesaj Privat
Mare grija cu ardaful, desi nu eram vinovat de accident ma puneau sa platesc jumatate din vopsitul usii infundate in accident , pe motiv ca aveam o zgârietura de 3 cm, iar daca vroiam sa schimb bandoul care s-a dezlipit la accident trebuia sa suport 1/2 din pret ca avea si el o zgarietura de 0,5 cm. Nici in audienta la director nu am putut rezolva.
Deci ganditi-va bine si atunci cand faceti Rca, ca facind la ardaf le prelungiti viata pe piata asigurarilor si nu mai scapam de ei.
  • saionut

  • Mesaje scrise: 100
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2004 1,7 CDTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Eu am fost la Auto MC undeva pe soseaua berceni langa service Auto Neste. La fel am avut de schimbat usa sofer, indreptat cea spate plus ornamente. Am ramas foarte placut surprins de calitatea executiei, bunavointa de care au dat dovada si de faptul ca lucreaza cu piese originale GM nu cu inlocuitoare.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR