Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • rastafarianul

  • Mesaje scrise: 513
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Sep 2006

  • Mesaj Privat
Se stie ca de-a lungul timpului, cei mai buni ambasadori ai nostri au fost sportivi. S-a mai dus unul dintre ei. Pacat de acest suflet rapus miseleste de catre niste mizerii de fiinte.
ODIHNESTE-TE IN PACE MARIANE !
Skip ads

  • iso

  • Mesaje scrise: 1,347
  • Locatie: Galati
  • Masina: Insignia 2010
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Mai 2005

  • Mesaj Privat
Suna mult prea ceausist "omagiu", nepotrivit pentru un tinar de 28ani . Ar fi mers mult mai bine condoleante ... pacat, era tinar, ar fi avut o viata plina de oportunitati si realizari in fata ...
Totusi nu reusesc s'o pricep pe asta cu statu' prin baruri si consumul de alcol pina la 3 dimineata mai ales atunci cind se presupune ca esti sportiv de performanta .

Sincere condoleante !
  • octav13

  • Mesaje scrise: 2,072
  • Locatie: Teleorman
  • Masina: Vectra 2003 y 22 dtr
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Nov 2006

  • Mesaj Privat
spre rusinea mea,pana la nefericitul eveniment ,nu auzisem de el!
spre rusinea moderatorilor, din asa zisul "show-bazz", care promoveaza toate patachinele si po....rii,adevaratele valori fiind cunoscute abia dupa se intampla ceva nefericit...ca asta e romania care se hraneste cu mizerii!

R.I.P
  • rastafarianul

  • Mesaje scrise: 513
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Sep 2006

  • Mesaj Privat
"ISO", in acea seara handbaliºtii fuseserã invitaþi într-un club de colegul lor Gergo Ivancsik, care organizase o petrecere pentru cã îi nãscuse soþia.
offt-pana la urma, Politia sau oamenii trimisi de tatal handbalistului sarb il vor prinde, ori il linseaza, ori il baga la puscarie. Iar in puscarie va sta, va manca pe banii nostri. De ce asta? De ce nu s-ar reintroduce pedeapsa capitala pentru acesti jegosi care fac legea si omoara oameni? De ce sa il tin eu pe acest nemernic pe mancare in loc ca banii mei sa fie folositi pt gradinite sau in alte scopuri?
Mi-e sila de tara asta.
Skip ads

  • dodo_13

  • Mesaje scrise: 4,545
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2008 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Apr 2005

  • Mesaj Privat
Ca de obicei, massmedia profita din plin. Personal, citesc des ziarele, inclusiv sectiunea sport, cateodata mai urmaresc si stirile sportive, si pana la acest nefericit eveniment nu am aflat nimic de omul asta. Acum, pentru ca a murit in conditii neelucidata inca, avem cate 10-15 minute pe zi in stiri despre el. Daca asta nu e cinism, atunci nu stiu ce e.

In alta ordine de idei: "cei buni se duc primii...".
  • doru_a

  • Mesaje scrise: 471
  • Locatie: Deva/Hunedoara
  • Masina: Astra 1992 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Sep 2005

  • Mesaj Privat
DUMNEZEU SA-L IERTE !
"dodo" , "octav" poate n-ati auzit de Marian pentru ca din pacate la noi handbalul nu e atat de mediatizat ca si fotbalul de exemplu. Imi permit sa va intreb, daca in 3 secunde mi-ati putea spune numele unui alt handbalist din nationala Romaniei 2009; sunt convins ca v-am pus in dificultate. La Campionatul Mondial de handbal masculin din Croatia (ianuarie 2009) Marian facea parte din lot si a facut un meci mare contra Australiei.
Am ramas impresionat de omagiu ungurilor care l-au iubit pe Marian Cozma si care l-au plans ca pe unul de-al lor;de ce oare? Poate ca pentru ei nu era un anonim, pentru ca in Ungaria handbalul are o importanta mai mare decat la noi (au un campionat puternic), poate pentru ca aceasta crima a fost facuta de tigani, tigani fata de care si ungurii au aceasi "stima" ca si noi. Sper ca vinovatii sa fie pedepsiti asa cum merita; inchisoarea ar fi prea blanda pentru ei.
  • octav13

  • Mesaje scrise: 2,072
  • Locatie: Teleorman
  • Masina: Vectra 2003 y 22 dtr
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Nov 2006

  • Mesaj Privat
romania a fost campioana mondiala la handbal,la fotbal nici nu ne gandim!
dupa cum am mai scris;lipsa de profesionalism al televiziunilor si goana lor NUMAI dupa senzational ,ne-a transformat intr-o natiune de habarnisti!
handbalul ca si tenisul,haltere,gimnastica,scrima etc..unde nu sunt scandaluri de mediatizat,unde nu se fac blaturi si nu se umbla cu valize de bani,nu prezinta interes pt nici o institutie de TV sau radio!singura care a mai ramas cat de cat fidela acestor valori este TV Romania.
ps:daca arunci un punm de malai intr-o galeata,pleava ramane la suprafata,ce e bun se duce la fund!
  • zapartanioan86

  • Mesaje scrise: 298
  • Locatie: Bistrita-Nasaud
  • Masina: Vectra 2001 ecotec
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Nov 2007

  • Mesaj Privat
celelalte sporturi nu sunt mediatizate fiind ca nu se invart atatia bani, credeti ca Becali&CO nu "cotizeaza" sa apara la televizor, care dintre voi stie ca in 2007 echipa Steaua Bucuresti (handbal) a castigat cupa echivalenta cupei UEFA la fortbal? din pacate mediatizarea acestei performante nu a fost pe masura... sa-i fie tarana usoara!
Skip ads

  • doru_a

  • Mesaje scrise: 471
  • Locatie: Deva/Hunedoara
  • Masina: Astra 1992 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Sep 2005

  • Mesaj Privat
Un anumit sport este mediatizat in masura in care bani se investesc in competitie. Putin mai conteaza asta acum , referindu-ne la Marian Cozma. Noi romanii insa am primit o lectie din partea ungurilor. Am vazut aseara la stiri manifestatile de solidaritate din Ungaria; isi asuma faptul ca aceasta crima s-a petrecut la ei in tara, criminalul este un tigan ungur, si ca acesta etnie nu-i reprezinta.
  • mark

  • Mesaje scrise: 1,429
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 1999 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jan 2008

  • Mesaj Privat
Sarbii il plang pe Marian, o armata de luptatori a promis razbunare! Ungurii il plang pe Marian, politia s-a miscat rapid si a prins 2 dintre cei implicati, pe capul celui de-al 3-lea stau 1 milion de forinti, nu putem spune ca e o suma uriasa insa se face ceva, primul ministru al ungurilor a promis ca se vor lua masuri pt ca astfel de fapte sa nu se mai intample si sunt convins ca se va tine de promisiune ... autoritatile romane nu s-au obosit nici macar sa transmita condoleante familiei.
Rusine celor care conduc Romania!
Cinste sarbilor si ungurilor!
DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA!
  • ovidium

  • Mesaje scrise: 1,016
  • Locatie: Ploiesti
  • Masina: Astra 2001 Z16SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Jan 2006

  • Mesaj Privat
rastafarianul a scris:"ISO", in acea seara handbaliºtii fuseserã invitaþi într-un club de colegul lor Gergo Ivancsik, care organizase o petrecere pentru cã îi nãscuse soþia.
offt-pana la urma, Politia sau oamenii trimisi de tatal handbalistului sarb il vor prinde, ori il linseaza, ori il baga la puscarie. Iar in puscarie va sta, va manca pe banii nostri. De ce asta? De ce nu s-ar reintroduce pedeapsa capitala pentru acesti jegosi care fac legea si omoara oameni? De ce sa il tin eu pe acest nemernic pe mancare in loc ca banii mei sa fie folositi pt gradinite sau in alte scopuri?
Mi-e sila de tara asta.


Pe acesti jegosi nu ii vom tine noi pe mancare, ci ungurii...
In rest 100% de acord cu tine!
  • Nistor

  • Mesaje scrise: 22
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Astra 2005 Z19DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Oct 2008

  • Mesaj Privat
Nici nu mai conteaza cine erau criminalii, tigani, unguri... Nimic si nimeni nu-l mai poate aduce inapoi pe baiatul nostru. Multa putere parintilor lui, asta este tot ce se mai poate spune acum. Nimeni nu poate spune ca intelege prin ce trec, doar daca au trait ceva asemanator. Pacat de tineretea lui si pacat ca ne cunoastem valorile atunci cand nu mai sunt printre noi. Asta este parerea mea, a unui tata de baiat, culmea, sportiv de performanta. De Marian va avea grija in Ceruri, un coleg de-al lui, "unicul capitan", Catalin.
Odihneasca-se in pace.
Skip ads

  • mvm
  • *
  • 40 mesaje
  • din 20 Jul 2008
  • Astra 2001 y1,7dt
  • Caras-Severin
  • mvm

  • Mesaje scrise: 40
  • Locatie: Caras-Severin
  • Masina: Astra 2001 y1,7dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Jul 2008

  • Mesaj Privat
Este de vazut ca au facut ungurii in acest caz si sa ne intrebam daca noi am fi facut la fel. Dumnezeu sa-l odihneasca
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR