Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  • hot
  • ***
  • 835 mesaje
  • din 29 Jul 2007
  • Vectra 2007 Z-1.9-DT
  • Botosani
  • hot

  • Mesaje scrise: 835
  • Locatie: Botosani
  • Masina: Vectra 2007 Z-1.9-DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Jul 2007

  • Mesaj Privat
Si mai poate sta un an de zile daca nu o iei tu.Faptul ca e la vanzare de atata timp nu spune nimic decat criza,nu sunt bani ,......masina nu e scumpa tinand cont de valoare de nou a ei.
Skip ads

  • bogdan724

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Aug 2009

  • Mesaj Privat
masina chiar are un pret ok...nu zic ca si perioada de criza poate fi de vina pt faptul ca nu se vinde, dar inca astept feedback-uri de la eventualii cunoscatori.
  • Mafi0tul

  • Mesaje scrise: 165
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Vectra 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Sep 2007

  • Mesaj Privat
bogdan724 a scris:masina chiar are un pret ok...nu zic ca si perioada de criza poate fi de vina pt faptul ca nu se vinde, dar inca astept feedback-uri de la eventualii cunoscatori.

Stiu eu masinuta aia,este a baiatului directorului de la Rucom si este chiar ok ,realizezi k tot ce s-a schimbat la ea cand a fost nevoie s-a schimbat cu piese originale etc...in afara de neglijenta in scrijelirea jantelor de borduri nu am observat la ea de-a lungul timpului....o vinde k nu-i mai ia tacso alta pana nu o da pe asta nu ca ar avea ceva masina....
  • bogdan724

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Aug 2009

  • Mesaj Privat
da...nu ma indoiesc ca a beneficiat de service rapid si consumabile originale, eu ma gandeam cat de tare a fost "bruscata" si forjata masina asta, trepte de viteza ratate, etc.Zic asta pentru ca este evident ca cel care isi cumpara opc nu va merge in limite legale, cu mentiunea ca unii chiar cred ca au porsche si forteaza masina peste ce poate.Aici ma refer la cutia de viteze care are cursa mai lunga, contrar spiritului sportiv, si care poate fi usor bruscata cand pilotul este in "vrie", nerabdator sa schimbe urmatoarea treapta pe rosu.Vorbesc din practica, am vazut ce inseamna stil de mers sportiv pe masini conduse de soferi putin cam neatenti (ca sa nu fiu prea dur in exprimare). Oricum, presupun ca nu e cazul de fata, unde probabil soferul e pasionat de masini si le ingrijeste.
Skip ads

  • Bebel

  • Mesaje scrise: 159
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Dec 2008

  • Mesaj Privat
bogdan, una peste alta, daca vei cumpara masina sa nu eziti sa ne anunti si pe noi si sa ne spui daca pana la urma totul este in regula cu masina.
  • bogdan724

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Aug 2009

  • Mesaj Privat
asa voi face, insa mai dureaza pana atunci, mai astept cateva post-uri la obiect, poate imi spune cineva unde ar trebui sa ma uit dupa probleme la modelul asta
  • necky

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2008
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Jan 2010

  • Mesaj Privat
Vectra OPC modelul din 2008 chiar e o masina ff buna.dar se gaseste ff greu de cumparat in Romania ....
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR