Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  • agasy17

  • Mesaje scrise: 23
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jan 2008

  • Mesaj Privat
O intrebare daca se poate.De vreo 2 luni nu mi se aprinde becul de la marsalier.Becul e bun dar nu ajunge curentul la el.Ar putea sa imi spuna cineva unde sa caut siguranta de la marsalier..In panoul din fata nu e ...am inteles ca e undeva pe fir dar nu stiu unde e ,,,am inteles ca are forma unei buji ceva de genul asta..detin opel kadet hatchback si nu stiu unde sa o gasesc..daca ma poate ajuta cineva,va multumesc
  • mitza_viola

  • Mesaje scrise: 103
  • Locatie: Timis
  • Masina: Corsa 2001 X10XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Jan 2008

  • Mesaj Privat
Verifica mufa care pleaca din cutie,am avut si eu aceiasi problema la kadett-u care l-am avut.
  • rave

  • Mesaje scrise: 503
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Vectra 1992 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jan 2008

  • Mesaj Privat
Ar trebui sa fie si siguranta in panoul de sub bord (acolo e la Vectra A, poate la Kadett difera). Si eu am avut probleme cu asta (c16nz) si a fost contactul de la cutie de vina. Parea ca merge, dar cupla prea jos. Am luat altul nou (19 lei) si merge brici acum.
La c16nz este pe cutie, partea dinspre fata masinii cum ar veni. Arata ca o bujie si ies 2 fire din el. Se desface cu cheie de 19. N-ai cum sa-l confunzi Smile.
  • agasy17

  • Mesaje scrise: 23
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jan 2008

  • Mesaj Privat
Mersi mult ,,am rezolvato caz care se poate inchide.Aceea a fost problema ,,,mufa aceea..mersi mult si raman dator!
  • Maverick

  • Mesaje scrise: 1,186
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2003 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Mai 2006

  • Mesaj Privat
Se inchide
Skip ads

  1. Home
  2. Probleme Tehnice

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR