Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • Marius88

  • Mesaje scrise: 52
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2007 Z 20 NET(1.8 ECOTECH)
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Mai 2008

  • Mesaj Privat
Salutari, din pacate in romania batjocora si desinteresul este un aspect foarte des intalnit. NU acuz toate servisurile din romania ca sunt bune sau rele, dat RADACINI MOTORS timisoara, care sunt niste handicapati si nu au grija d bunul altuia. Mai rau daca vad pusti l volan sau masina p servise esti deja consacrat. Am avut acum 1 an o sifonare cu un Hummer H2, am fost l ei s repare masina, au facuto bine, numai k miau lovito in parcare, dupa cateva certuri cu Cosmin, cel care se ocupa de intrari si iesiri p tinichigerie miau facuto atunci, asta dupa c am venit d 5 ori pana akolo in 2 zile. Dupa acest eveniment am inceput s am probleme cu masina din ce in ce mai rau, au schimbat piese din ea pt alta. P data d 6 Ian 2009, iarasi am bagat masina in service tot l ei crezand k a fost doar o intamplare cele petrecute cu ceva timp in urma, tot l vopsitorie, unde aripa din spate dreapta au gazato, si a trebuit sami schimbe si o siguranta masina in discutie este o zafira B, miau rupt 1 piciorut dl capacu dl sigurante care lau luat dl o alta masina(masina de test drive cica!?!?!?!). Cu aripa gazata miau dat un polis rapid si miau puso in brate e gata iao acasa, dar l o inspectie mai grijulie se observau brobonele in vopsea, l-am chemat p Cosmin, inapoi s vada si vorbea d sus si d park eu nu stiam cu ce s mananca, si mai rau am fost luat la misto.
Nu stiu cati dintre voi ati patit nasoale in servisuri autorizate, NU DORESC LA NIMENI ASTFEL DE PATANII, dar daca va intrebati ca si mine unde sa ma duc cu masina sa fie facuta cum trebe si ingrijita sa nu va duceti l RADACINI MOTORS TIMISOARA.
Va rog daca stie cineva un service autorizat(pt masinile in garantie) care s aiba grija de o masina indiferent cine este cu ea sau daca este sau nu persoana sau firma va rog sami transmiteti si mie.
Va multumesc.
  • dodo_13

  • Mesaje scrise: 4,545
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2008 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Apr 2005

  • Mesaj Privat
S-a mai discutat:

https://www.clubopel.com/viewforum.php?f=35
  • jE

  • Mesaje scrise: 8,458
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Ca sa nu mai vorbim de faptul ca nu intelege nimeni ce ai scris acolo. Inteleg ca esti nervos pe aia de la Radacini, da' cu gramatica ce ai?
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR