Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  • ekkemu

  • Mesaje scrise: 22
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2000 2.0 DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jan 2009

  • Mesaj Privat
Salut,

Apelez la voi ca si ultima solutie. Tocmai am aflat ca se va merge o sapt la schi cu masina mea, asta peste o sapt. Am portbagaj de schiuri care se monteaza pe sine longitudinale, insa n-am sine la masina.

Imi poate imprumuta cineva sinele o saptamana? Eu sunt din Cluj, dar sunt dispus sa platesc transportul dus-intors prin curierat daca ma poate ajuta cineva din alt oras.

Stiu ca e posibil sa sune ciudat, dar ... nu prea mai am alte solutii. 'Oare?'

Multumesc anticipat,
Adi
Skip ads

  • body_18_is

  • Mesaje scrise: 220
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2001 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Sep 2008

  • Mesaj Privat
De ce nu bagi schiurile prin portbagaj ? (dupa ce cobori cotiera din spate se vede un fel de "usita" , tragi de ea si ai acces la portbagaj) . Eu am bagat 2 perechi de schiuri ,4 persoane si bagaje intr-un astra G hatchback.
  • ekkemu

  • Mesaje scrise: 22
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2000 2.0 DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jan 2009

  • Mesaj Privat
body_18_is a scris:De ce nu bagi schiurile prin portbagaj ? (dupa ce cobori cotiera din spate se vede un fel de "usita" , tragi de ea si ai acces la portbagaj) . Eu am bagat 2 perechi de schiuri ,4 persoane si bagaje intr-un astra G hatchback.


Salut, m-am gandit si la asta, insa eu voi avea 2 perechi de schiuri si 3 placi. Placile nu intra in portbagaj ...

Mersi oricum de sfat si timp,

Adi
  • gobelu

  • Mesaje scrise: 977
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Jan 2009

  • Mesaj Privat
Pai la cat platesti curieratu sa iti aduca sinele(sa zicem ca gasesti in Buc),mai bine il platesti pana in statiune si inapoi.Asta daca e sa mergi in rom.
Skip ads

  • ekkemu

  • Mesaje scrise: 22
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2000 2.0 DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jan 2009

  • Mesaj Privat
gobelu a scris:Pai la cat platesti curieratu sa iti aduca sinele(sa zicem ca gasesti in Buc),mai bine il platesti pana in statiune si inapoi.Asta daca e sa mergi in rom.


In Italia ma duc, la 1350 km.
  • gobelu

  • Mesaje scrise: 977
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Jan 2009

  • Mesaj Privat
Ekkemu,nu cred ca e cineva dispus sa faca asa ceva.In plus nu contest faptul ca esti o persoana de incredere dar nu ai foarte multe posturi pe acest forum si sunt multi care si-au luat teapa mergand pe buna credinta(au luat si de la altii cu vechime pe club opel).
Cred ca cel mai bine ar fi sa le cumperi.Ia-o ca pe o investitie(mai ales daca esti pasionat).
  • l_stoian79

  • Mesaje scrise: 602
  • Locatie: Timisoara
  • Masina: Astra 2006 Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Mai 2006

  • Mesaj Privat
ekkemu a scris:
body_18_is a scris:De ce nu bagi schiurile prin portbagaj ? (dupa ce cobori cotiera din spate se vede un fel de "usita" , tragi de ea si ai acces la portbagaj) . Eu am bagat 2 perechi de schiuri ,4 persoane si bagaje intr-un astra G hatchback.


Salut, m-am gandit si la asta, insa eu voi avea 2 perechi de schiuri si 3 placi. Placile nu intra in portbagaj ...

Mersi oricum de sfat si timp,

Adi


eu deobicei transport placa tot in masina, dau jos legaturile si pun placa intre usi si scaune , bagata pe dupa centura de siguranta, sta perfect, nu deranjeaza pe nimeni, doar cind iesi/intrin in masina trebuie scoasa placa/placile inainte.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR