Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  • Catalinrgc

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Iasi
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jan 2009

  • Mesaj Privat
Sal baieti am un prieten ce detine o astra g caravan din 2000 cu motor de 1.6 16v si de cand si-a montat mp3 playersi ii sta aprin martorul la airbag si....mai are o problema cand pune contactu nu i se aprinde la check cheia cu masina aia care se aprinde cand ai probleme
Skip ads

  • CATA26BCN

  • Mesaje scrise: 680
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2002 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Sep 2007

  • Mesaj Privat
prietenul tau ar trebui sa faca mai intii o diagoza,si asta ar spune care sint problemele.cu becul de check...e istorie mare.au fost multi care au realizat tirziu ca au cumparat o masina cu probleme,dar astea fiind ascunse de fostul proprietar prin scoaterea,sau chiar punerea unui scoci negru peste becul de check.cel mai bine estesa verifice in CARTEA MASINII si acolo selamureste daca trebuie sau nu sa aiba acel bec.
  • pavelalex

  • Mesaje scrise: 13
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Astra 1999
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Feb 2009

  • Mesaj Privat
dap eu am luat masina si avea o eroare care nu se aprindea in bord martorul de chek spre uimirea mea tipul a desfacut bordul si a scos becul,alt prieten a patito la un seat cum nu a putut sai scoata becul ca era pe leduri ia acoperit cu banda izoler locul unde lumina becul si asta pe sub plasticul de arata km:( nah mare grija cu astea ca poate sa aiba dea bube de numa numa ,mai intai o dianoza dupaia verificare si cumparare
  • Catalinrgc

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Iasi
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jan 2009

  • Mesaj Privat
dar in legatura cu martorul de la airbag?
Skip ads

  • CATA26BCN

  • Mesaje scrise: 680
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2002 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Sep 2007

  • Mesaj Privat
pai nu sintem mama omida...fara diagnoza nu mere.....cel mai usor si ieftin mergi cu prietenul la intilnirile club opel din iasi si este cineva acolo sa faca o diagnoza si sa te indrume.
  • ady negoita

  • Mesaje scrise: 377
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 2004 Z16XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Feb 2008

  • Mesaj Privat
pavelalex a scris:dap eu am luat masina si avea o eroare care nu se aprindea in bord martorul de chek spre uimirea mea tipul a desfacut bordul si a scos becul,alt prieten a patito la un seat cum nu a putut sai scoata becul ca era pe leduri ia acoperit cu banda izoler locul unde lumina becul si asta pe sub plasticul de arata km:( nah mare grija cu astea ca poate sa aiba dea bube de numa numa ,mai intai o dianoza dupaia verificare si cumparare
si apoi daca io sunt unul din aia multi care nu am facut asa ceva ce riscam?e vreo problema ceva?ca eu am auzit ca daca ai airbaguri sarite ,nu-ti mai face verificarea tehnica ,e adevarat?ca de cumva e adevarat chiar am o PROBLEMA!!!
  • leo24

  • Mesaje scrise: 34
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 2004 16xep
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Sep 2011

  • Mesaj Privat
salut.......eu am scos mufa din usa soferului fsi mi s-a aprins becul de airbag.....oare din cauza asta sa fie?mai da eroare si daca scoti mufa din usa.....opela stra h
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR