Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Tuning
  • ITA

  • Mesaje scrise: 164
  • Locatie: Mehedinti
  • Masina: Vectra 2005 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Dec 2007

  • Mesaj Privat
Salut, sunt Mihai. Ajutati-ma si pe mine sa-mi achizitionez un sort (extensie) spoiler spate cu doua evacuari si un set de "pleoape" faruri pentru Vectra C,1.9 CDTI, an 2004. Ideal ar fi sa le gasesc in tara, deoarece am gasit la JDL Tuning, dar nu stiu sa comand si mi se pare si complicat de comandat. Va multumesc anticipat pentru ajutor. Sad
  • didimariuslucian

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2002
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Nov 2008

  • Mesaj Privat
uite daca vrei te ajut eu cu o prelungire fata de vectra c da la irmscher frumoasa tare care costa 350 euro si eu o dau cu 200 negociabil e frumoasa frumoasa si e si noua eu am vrut sa mi-o pun pe masina mea dar surpriza ca nu era pt modelul meu e pt vectra C a si inca ceva nu e fibra e plastic uite daca vreisa vb cu mine asta e nr meu de tel 0743660606 sau pe mess didimariuslucian



  • ITA

  • Mesaje scrise: 164
  • Locatie: Mehedinti
  • Masina: Vectra 2005 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Dec 2007

  • Mesaj Privat
didimariuslucian a scris:uite daca vrei te ajut eu cu o prelungire fata de vectra c da la irmscher frumoasa tare care costa 350 euro si eu o dau cu 200 negociabil e frumoasa frumoasa si e si noua eu am vrut sa mi-o pun pe masina mea dar surpriza ca nu era pt modelul meu e pt vectra C a si inca ceva nu e fibra e plastic uite daca vreisa vb cu mine asta e nr meu de tel 0743660606 sau pe mess didimariuslucian




Salut si multumesc pentru intentia buna, dar nu-mi trebuie prelungire fata caci am, eu voiam pentru spate si numai cu doua guri de esapament.
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Tuning

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR