Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • mocca

  • Mesaje scrise: 512
  • Locatie: Iasi
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Oct 2007

  • Mesaj Privat
http://teste.sirb.net/roman/
Skip ads

  • dodo_13

  • Mesaje scrise: 4,545
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2008 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Apr 2005

  • Mesaj Privat
Eºti cam prea patriot.
Eºti frate cu dracul, iar puntea e viaþa. Þi-e bine în România cã ºtii cã altundeva nu te-ai descurca. Dacã þi s-ar da bani, ai ºi arbora un steag de ziua naþionalã. Când vorbeºti cu strãinii devii ºi mai patriot decât de obicei ºi începi sã le spui despre Brâncuºi ºi Duckadam chiar dacã nu-þi place nici pictura, nici handbalul. Nu asculþi manele, dar dupã ce te îmbeþi, parcã merg. Îþi place sã-i corectezi pe alþii când greºesc. ªpaga e prietena ta bunã. (51 - 70 de puncte)


Ce treaba are Duckadam cu handbalul? Oricum, e pe langa destul de bine. Mai ales ca m-am descurcat si in alta tara si nu ascult manele nici mort. Imi place sa ma corectez si singur, nu numai pe altii.
  • Corsafuhrer

  • Mesaje scrise: 869
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2003 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Mai 2006

  • Mesaj Privat
<div style="width:360px;height:240px; background:url(http://teste.sirb.net/roman/badge.jpg); color:#000000; overflow:hidden; padding:20px; font-size:18px; line-height:100%;">Sunt <span style="color:#990000;">58%</span> român.<br />Testul zice aºa:<br /><br /><span style="font-size:12px; font-weight:bold;">Eºti frate cu dracul, iar puntea e viaþa. Þi-e bine în România cã ºtii cã altundeva nu te-ai descurca. Dacã þi s-ar da bani, ai ºi arbora un steag de ziua naþionalã. Când vorbeºti cu strãinii devii ºi mai patriot decât de obicei ºi începi sã le spui despre Brâncuºi ºi Duckadam chiar dacã nu-þi place nici pictura, nici handbalul. Nu asculþi manele, dar dupã ce te îmbeþi, parcã merg. Îþi place sã-i corectezi pe alþii când greºesc. ªpaga e prietena ta bunã. (51 - 70 de puncte)</span><br /><br />Fã ºi tu testul <a href="http://teste.sirb.net/roman/" style="color:#990000;">aici</a>.</div>

58% ruman Embarassed


Dar nu consider foarte relevant rezultatul. Unele intrebari sunt si tampite: adica iti puncteaza la "cocalarism" daca te enerveaza bocitoarele, doar pt. ca ce sa spun sunt o traditie straveche - si furatul e o traditie straveche in tara asta.
  • Kmc0smin

  • Mesaje scrise: 569
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2008 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Eºti frate cu dracul, iar puntea e viaþa. Þi-e bine în România cã ºtii cã altundeva nu te-ai descurca. Dacã þi s-ar da bani, ai ºi arbora un steag de ziua naþionalã. Când vorbeºti cu strãinii devii ºi mai patriot decât de obicei ºi începi sã le spui despre Brâncuºi ºi Duckadam chiar dacã nu-þi place nici pictura, nici handbalul. Nu asculþi manele, dar dupã ce te îmbeþi, parcã merg. Îþi place sã-i corectezi pe alþii când greºesc. ªpaga e prietena ta bunã. (51 - 70 de puncte)

am scos 59 Smile
Skip ads

  • m1sh

  • Mesaje scrise: 764
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Signum 2003 Z20NET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Mai 2008

  • Mesaj Privat
dodo_13 a scris:
Ce treaba are Duckadam cu handbalul? Oricum, e pe langa destul de bine. Mai ales ca m-am descurcat si in alta tara si nu ascult manele nici mort. Imi place sa ma corectez si singur, nu numai pe altii.


o fi la sto exprimarea.. s-ar potrivi unuia care nu asculta manele .. dar la care merg cand e muci.


LE:
Neutral

Sunt 36% român.
Testul zice aºa:

Ai tras un pic de rãspunsuri pentru cã nu vrei sã ieºi ãl mai român dintre români. Þi-e ruºine cu naþionalitatea ta. Speri sã ai o slujbã de intelectual în altã þarã, dar te-ai duce ºi la cules de portocale numai ca sã scapi. Nu-þi place când alþii flegmeazã pe stradã, dar arunci gunoaie pe jos. De 1 decembrie eºti ruºinat cã ºtii cã e ºi ziua mondialã anti-SIDA. Nu dai ºpagã pentru cã nu ºtii cum. (31 - 50 de puncte)


recunosc ca n-am avut raspuns la vreo 3-4 intrebari, deci n-am raspuns nimic.
in rest, m-a distrat putin testul. am ras pe la inceput.
  • indy

  • Mesaje scrise: 1,093
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2007 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2007

  • Mesaj Privat
dodo_13 a scris:
Eºti cam prea patriot.
Eºti frate cu dracul, iar puntea e viaþa. Þi-e bine în România cã ºtii cã altundeva nu te-ai descurca. Dacã þi s-ar da bani, ai ºi arbora un steag de ziua naþionalã. Când vorbeºti cu strãinii devii ºi mai patriot decât de obicei ºi începi sã le spui despre Brâncuºi ºi Duckadam chiar dacã nu-þi place nici pictura, nici handbalul. Nu asculþi manele, dar dupã ce te îmbeþi, parcã merg. Îþi place sã-i corectezi pe alþii când greºesc. ªpaga e prietena ta bunã. (51 - 70 de puncte)


Ce treaba are Duckadam cu handbalul? Oricum, e pe langa destul de bine. Mai ales ca m-am descurcat si in alta tara si nu ascult manele nici mort. Imi place sa ma corectez si singur, nu numai pe altii.


Da' Brancusi ce treaba are cu pictura? Laughing
  • dodo_13

  • Mesaje scrise: 4,545
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2008 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Apr 2005

  • Mesaj Privat
Ei, orice sculptor a mai si desenat. Dar Duckadam chiar nu a jucat handbal Very Happy
  • indy

  • Mesaje scrise: 1,093
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2007 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2007

  • Mesaj Privat

Sunt 49% român.
Testul zice aºa:

Ai tras un pic de rãspunsuri pentru cã nu vrei sã ieºi ãl mai român dintre români. Þi-e ruºine cu naþionalitatea ta. Speri sã ai o slujbã de intelectual în altã þarã, dar te-ai duce ºi la cules de portocale numai ca sã scapi. Nu-þi place când alþii flegmeazã pe stradã, dar arunci gunoaie pe jos. De 1 decembrie eºti ruºinat cã ºtii cã e ºi ziua mondialã anti-SIDA. Nu dai ºpagã pentru cã nu ºtii cum. (31 - 50 de puncte)


E adevarata caterinca asta mai putin:
1-nu m-as duce la cules de portocale: decat sarac in tara bogatilor mai bine bogat printre saraci;
2-nu arunc niciodata gunoaie pe jos
3-habar n-aveam ca pe 1Dec e si ziua mondiala anti-SIDA

In rest se potrivesc de minune

PS: sa ma invete si pe mine cineva sa dau spaga, altfel sunt pe cale de disparitie ca specie ...
Skip ads

  • babuliu

  • Mesaje scrise: 526
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 1998 X16XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jul 2008

  • Mesaj Privat
Sunt 60% român.
Testul zice aºa:

Eºti frate cu dracul, iar puntea e viaþa. Þi-e bine în România cã ºtii cã altundeva nu te-ai descurca. Dacã þi s-ar da bani, ai ºi arbora un steag de ziua naþionalã. Când vorbeºti cu strãinii devii ºi mai patriot decât de obicei ºi începi sã le spui despre Brâncuºi ºi Duckadam chiar dacã nu-þi place nici pictura, nici handbalul. Nu asculþi manele, dar dupã ce te îmbeþi, parcã merg. Îþi place sã-i corectezi pe alþii când greºesc. ªpaga e prietena ta bunã. (51 - 70 de puncte)

Restul de 40% inca e greu de definit Laughing
  • biela-manivela

  • Mesaje scrise: 2,912
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Vectra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2007

  • Mesaj Privat
indy a scris:
PS: sa ma invete si pe mine cineva sa dau spaga, altfel sunt pe cale de disparitie ca specie ...

Unii stiu doar sa ia. Cool
  • zapartanioan86

  • Mesaje scrise: 298
  • Locatie: Bistrita-Nasaud
  • Masina: Vectra 2001 ecotec
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Nov 2007

  • Mesaj Privat
61 % Smile
  • geomiezu

  • Mesaje scrise: 51
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z17dtl
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Feb 2009

  • Mesaj Privat
59%...dar testul e ciudat/nasol, nu todeauna sunt raspunsurile care vroiam sa le selectez.....si nu cred ca in testul asta sta patriotismul, dar e amuzant atata timp cat nu il iei in serios...Cel mai tare test daca esti roman ramane vechiul : ''Te trezesti cu un gust amar in gura in fiecare dimineata''
Skip ads

  • Daci

  • Mesaje scrise: 1,390
  • Locatie: Arad
  • Masina: Insignia 2011 A20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Mar 2007

  • Mesaj Privat
Sunt 72% român.
Testul zice aºa:

TU ai luptat la Posada, TU ai fost scutul creºtinismului european în faþa invaziei otomane. TU ai unit principatele ºi TU ai dat jos comunismul! Prin 2015 vei descoperi deodorantul, iar prin 2020 vei afla cã heroina nu e totuna cu marijuana. Vrei lãutari la nunta ta. Dacã s-ar desfiinþa televiziunile n-ai ºti ce sã faci cu timpul liber. Foloseºti expresia “sânge-n p**ã”. ªtii cã doar banii conteazã, restul vine de la sine. Cine n-are fricã de Dumniezo va arde în focurile iadului. (66 - 100 de puncte)

Am pus "*" unde trebuia, chiar daca sunt 72% roman. Speram sa nu fiu asa de "roman", dar "cool" testul. Laughing Cred ca ma apropii de cocalar...Laughing


Il mai fac inca o data!
  • Soso.

  • Mesaje scrise: 232
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Astra 1998 x16szr
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Aug 2008

  • Mesaj Privat
68% am bifat si eu.. tot descrierea cu Brancusi si Duckadam am nimerit-o Razz clar este un test pentru destindere, nu iti vei afla patriotismul niciodata raspunzand la o intrebare in felul urmator :" il ardem pe rug, sa moara mama" sau "o f** pe vecina" Laughing Laughing
  • zafirul

  • Mesaje scrise: 1,444
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Apr 2004

  • Mesaj Privat
Ati cam pus botu'... Laughing
omul se amuza.... cu teste sau cu vremea
  • gobelu

  • Mesaje scrise: 977
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Jan 2009

  • Mesaj Privat
Am incercat si eu sa il fac.M-am oprit pe la jumatate.Incredibil de trivial si de prost facut.
Si inca eu sunt o persoana care sta bine cu nervii Smile
  • UnIKuL

  • Mesaje scrise: 417
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2003 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Dec 2008

  • Mesaj Privat
am facut testul si mi'a iesit 57%... nu consider deloc veridic ce scrie acolo dar ma rog... verificati linkul de mai jos Smile

http://www.youtube.com/watc...mp;search=romania Smile
  • Cipiotul

  • Mesaje scrise: 2,753
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Dec 2008

  • Mesaj Privat
da` acest joc minunat l-ati incercat ? Joc Minunat Laughing
  • Corsafuhrer

  • Mesaje scrise: 869
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2003 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Mai 2006

  • Mesaj Privat
Foarte inteligent jocu'. Cred ca ala care l-a creat lua 100% la testu' de mai sus. Evil or Very Mad
  • pam

  • Mesaje scrise: 440
  • Locatie: Mures
  • Masina: Vectra 2001 y22dtr
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Oct 2006

  • Mesaj Privat
[quote="m1sh"]
dodo_13 a scris:



recunosc ca n-am avut raspuns la vreo 3-4 intrebari, deci n-am raspuns nimic.
in rest, m-a distrat putin testul. am ras pe la inceput.

Da cu vecina cum e ? Very Happy Very Happy
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR